Skocz do zawartości

Do moderatorów


atylla

Rekomendowane odpowiedzi

Już drugi raz mój wątek został usunięty,pytam się dlaczego???????????????????.czy tak spławiacie nowych, zainteresowanych odkrywców,jak tak to gratuluje.Czy macie zero tolerancji" dla nowych? ;ŻAŁOSNE; Aby tak dalej panowie,to ;ODKRYWCA; STANIE SIĘ JAK WYDANIE ;NIE; czyli do DUPY. (TE SŁOWA KIERUJĘ DO MODERATORÓW) w żaden sposób nie chce tu obrazić wszystkich zalogowanych na forum,bo wiem że, są tu koleżanki i koledzy co posiadają super wiedzę,co można czegoś się nauczyć i dowiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego aro75 jako że jesteś nowy twoje posty pokazują się dopiero po akceptacji. Może wystarczy poczekać na akceptacje. Zaden moderato nie siedzi 24 godziny na forum, a musi to ktoś zrobić ręcznie. Jak są na temat i cenzuralne to uzyskają na 100% akceptacje :)
Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w żaden sposób nie chce tu obrazić wszystkich zalogowanych na forum,bo wiem że, są tu koleżanki i koledzy co posiadają super wiedzę,co można czegoś się nauczyć i dowiedzieć."
Kolego atylla - moze przez chwilke pobserwujesz jak funkjonuje forum? Zorientujesz sie co jak i kiedy, ktore posty zostaja usuniete i przedewszystkim dlaczego?
Dziennie rejestruje sie kilkunastu nowych uzytkownikow, pierwsze posty nowych ludzikow musza byc akceptowane przez moderatorow - jedynie dla tego ze pojawialy sie pojawiaja sie i beda pojawiac osoby ktorych jedym celem bylo rozbienie rozpierduchy na forum - rejestrowali sie pod roznymi nickami i robili to od nowa.
Oczywiscie znasz regulamin, oczywiscie czytales ten watek?
http://www.odkrywca.pl/info-od-administratora-kazdy-ma-przeczytac-ten-watek-obowiazkowo-,635843.html#635843
Masz problem pisz do moderatora danego dzialu - bedziesz zasmiecal forum tego typu watkami - watki beda usuwane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie