Skocz do zawartości

Czołgiści są tacy?


radek98k

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na forum są zalogowani czołgiści"(osoby posiadające pancerne maszyny)? Jak tak to ile i czym się dokładnie zajmóją (dbaniem o sprzęt)?. Czy do t-34 można użyc zamiast ropy biodisel, czyli olej roślinny przepalony? Aby mócwlac olej do silnika wysokoprężnego należałoby wymienic wszystkie elementy gumowe na plastikowe, ponieważ oleje rozpuszczają się w gumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajmóją , mócwlac że o olejach rozpuszczających się w gumie nie wspomnę.Jednak ktoś mądrze stwierdził.Cyferka przy nicku oznacza rok urodzenia.A mając tyle lat trudno o poprawną polszczyznę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc radek98k czytając od jakiegoś czasu twoje złote myśli starałem się być bez stronny,ale mam wrażenie ze jeszcze nie bardzo dajesz sobie rade sam ze sobą i piszesz co popadnie nie mając pojęcia o czym piszesz,więc moja dobra rada jest taka ze może lepiej zamiast udzielać się na forum lepiej zakupić parę książek i podszkolić się w temacie bo co to za poszukiwania jak się nie wie co znajduje itp,toż to daremny trud...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie