Skocz do zawartości

Fisher F2 / Ace 250 czy może coś innego w podobnej cenie???


festunguben

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem trochę na forum o tych wykrywaczach, ale chciał bym zasięgnąć porady na bieżąco. Co kupić F2 czy Ace 250? Jak jest z ich żywotnością, co najczęściej się psuje, jak trzymają baterie, jak z zasięgami itp. Zależy mi na zasięgu, jak najdłuższej służbie" no i efektywności w poszukiwaniach. Chciał bym zasięgnąć jak najszczegółowszych opinii posiadaczy tych zabawek, chcę wybrać jak najlepiej.

POZDROOO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festunguben jeśli ma to być wykrywka dla ciebie to zakupisz ją na próżno! Ale jeśli to ma być wykrywka dla kogoś ci bliskiego/znajomego/jeszcze Kogoś innego, to druga proxima lub draco.Fakt na alledrogo ich niema ale można zamówić bezpośrednio u producenta.

Ps. www.rutus.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chodzi Ci o kolorek/monetki to mogę polecić ACE 250, mam go już trochę i jest to kosiarka na monety. Niestety w lesie się trochę gubi ale sprzęt miły i prosty w obsłudze (włącz i szukaj)

Jeśli militarka to Rutus

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeżeli chodzi o F2 to wykrywacz jak najbardziej oblatany na monetki ja ostatnio go sprzedałem kupiłem F4 ale dużo się one nie różnią. Z drugiej strony dolar tak skoczył, że ceny ACE i Fishera są naprawdę duże i szczerze nie opłaca się teraz kupować nowych. Ja kupiłem F4 używanego w cenie 850zł na gwarancji a w chwili obecnej nowe już kosztują 1800zł
Nowy F2 kosztuje niemal tyle co F4 rok temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie