Skocz do zawartości

Wypaleniska Siedmio Góra -Bydgoszcz


Wolf 25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tutaj małe pytanko do kopaczy z Bydgoszczy i wszystkich wtajemniczonych otóż ostatnio wpadły mi w ręce info na temat działań prowadzonych w 1945 r na tych terenach czy ktoś penetrował te rejony z wykrywką? pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedmiogóry jest to obszar, na który składa się siedem gór. Między Siedmiogórami a Wypaleniskami znajdują się linie okopów po bitwie wojsk polskich i radzieckich z przebijającą się w kierunku Bydgoszczy niedobitkami załogi twierdzy Toruń w 1945 roku. Napotkać tutaj można leje po pociskach artyleryjskich. Od czasu do czasu coś tam wychodzi. Należy jednak pamiętać o zakopywaniu dołków, wszakże to teren przepięknej Puszczy Bydgoskiej. Uszanujmy leśników i miejmy wśród nich przyjaciół, a nie wrogów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Z moich obserwacji wynika,że raczej Kol.Wolf 25 nie uzyska na forum wiarygodnych informacji typu...czy warto tu,czy tam.Prędzej nieświadomie Kol.spowoduje,że ktoś cichaczem przekopie mu miejscówkę i do tego napisze,że miejsce nie jest warte zachodu :) ,(smutne,ale prawdziwe).Co,do ostatniego postu Kol.przemope...temat był Wypaleniska..." i w nim.Kol.nic istotnego nie wniósł.Podany link do forum nic w nim również nie wnosi.Nie sądzi Kol.,że lepiej było w innym dziale dać nowy temat np.pt.apraszam..." :).Bez obrazy,ale na forum z podanego linka za wiele się nie dzieje,nie ma tam przynajmniej jak dotąd działu dla kopaczy,a informacje na nim zawarte są raczej ogólnie znane i mało przydatne.Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście tam nie kopałem nigdy,ale doświadczenie uczy,że każdy ma nieco inne podejście do miejsca,inne spojżenie(i inny sprzęt...he he), więc nawet na pozornie przekopanych terenach czasem coś potrafi wyskoczyć.Stronę podaną przez przemope odwiedziłem...niestety na razie faktycznie szału nie ma.Pzdr!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam nadzieje ,że Kolega jakofako się myli w przeciwnym razie następnym razem raczej zastanowie się czy warto poruszać temat na tym forum i liczyć na godne uwagi informacje czy raczej na ogólne wiadomości znalezione w necie :(...no cóż zobaczymy.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym mieć nadzieję,ale wiadomo,jak to jest z nadziejami...Kiedyś ktoś zrobił mały test...zapodał teren,który wcześniej sprawdził bez kopania(zerowy temat)...potem zapodał temat na kilku forach...przyjechał tam za 2 dni...i zastał dołki.Życie jest brutalne,a ludzie są różni.Zalecam rozwagę i pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie