Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące fischer f2


Rekomendowane odpowiedzi

ja także biegam z f2,to całkiem przyzwoity sprzęt na kolorek i też prawdopodobnie przesiądę się na f5-niestety bardzo cieżko jest zdobyć jakieś info na temat f5,w kwestii zasiegu zbliżony jest podobno do x terry 505,jak kupię to coś skrobnę pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Zrobiło się zimniej i w moim fisher'ku popękał kabel od cewki w kilku miejscach (wzdłuż), na razie naprawiłem go taśmą izolacyjną (nie taką za 1 zł ale porządną za około 8zł z esy", trzyma świetnie i po kilku wypadach dalej nic się nie dzieje).Czy w waszym sprzęcie też się coś takiego dzieje? Warto zaznaczyć że stało się to tylko w standardowej cewce , w cewce snajperce" po mimo używania na mrozie nic nie popękało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jeśli chodzi o sreberka i złoto to f2 ładnie je pokazuję, ja mam f2 od kwietnia tego roku i do tej pory mam na koncie 2 złotka i 12 sreberek (monety,medaliki,pierścionki).
Ogólnie dobry sprzęt na drobnicę,tylko brakuje w nim ręcznego strojenia do gruntu.
Dodam kilka fotek moich fantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy wypad, od godziny 11 do godziny 6 po poludniu, poszukiwania zakonczyly sie szukaniem przy latare, bylem tak zdesperowany, taki o to teren i tylko 3 luski od mauserka i jakas felga, od jakiegos pojazdu, ktorej mi sie juz nawet wykopywac nie chcialo z ostro przymarznietej ziemi.
nie wiem, ja mam jakiegos cholernego pecha, w okolicy znajdowala sie lescniczowka i maly stawik, dzis tylko fundamenty, teren poniemiecki, az dziwne ze nic nie moge trafic ! i tak od roku, jestem juz kompletnie sfrustrowany zaistniala sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba ciążyła na mnie klątwa gołębiej obrączki, wykopałem ich aż 8 co się rzadko zdarza. Złapał mnie chyba 3 razy lekki deszczyk w lesie ale się nie zniechęciłem, pomimo tego że wykrywacz (elektronika) nie był osłonięty żadną folią ani osłoną , przetarłem rękawicą i dalej szukałem. W pewnym momencie był tak zachlapany błotem że na wyświetlaczu nic nie było widać. Przetrwał i działa dalej :)

Yankess - masz chwilowego pecha, przejdzie, poszukaj dobrej miejscówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie