Skocz do zawartości

Jakie łuski/pociski są rzadkie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Seryjne produkcje nie mogą być zbyt rzadkie, choć jest wiele co nie często występują.

np 20stka z polskimi sygnaturami http://poszukiwania.nazwa.pl/rp/index.php?k=20mm


z eksperymentów:
2 od góry http://poszukiwania.nazwa.pl/rp/index.php?k=strz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram MOZIX29 ktory powiedzial ze za jakis czas wszystkie luski beda rzadkie i nie rozumiem tego jak ktos sprzedaje luski na skup zlomu :( przeciez na allegro napewno ktos by je kupil.Od dawna obserwuje sytuacje na allegro i mnie to zaskakuje ile kasy ludzie moga wydac na luski :P zobaczcie sobie co robi na allegro koles o nicku ryszard-hel w ciagu miesiaca kupil okolo 4900 lusek za okolo 1170zl.Wiec nie wieze w to ze na skupie zlomu dostanie sie wiecej kasy niz na allegro.A ryszard nie jest sam w duzych ilosciach kupuje luski tez Thunderbold13 i hel701 a jesli chodzi o jakies specialy to wszystkie luski od URa lub innych rzadkosci kupuje richo1961.Podsumowujac szkoda ze ludzie sprzedaja luski na zlom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przepraszam za kopiowanie wątków ale na innych działach na tym forum nie dostałem odpowiedzi.
Czy ktoś spotkał już się z takim sygnowaniem na Polskiej łusce 75 mm wz97.Dokładniej chodzi mi o Spc" w miejscu partii wyrobu.
Przeszukałem wszystkie znane mi strony i nie mogę znaleść odpowiedzi na to nurtujące mnie pytanie.
Za wszystkie podpowiedzi bede bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam Shluka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lusek Solothurn S 18/100 to ja pierwsze slysze, 20mm co byla na tankietkach, to jest na fotce Przemka, jak dla mnie to czlowiek szuka jeleni.
Co do bicia na 75mm to pierwszy raz widzę takie coś, myślalem ze to może być Spólka cywilna" ale zaklady Pocisk nigdy nie byly taka spólką , może partia specjalna... jak trafię na jakieś rozwiązanie tej zagadki to dam znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie