Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

blezor

Allegro-dziwna sprawa

Recommended Posts

Nieraz mi się też takie coś pojawia. Po prostu wychodzę z allegro, potem wchodzę ponownie i wszystko jest ok.
A vista faktycznie jest be.

pozdro

Tak, to byl prawdziwy ekspert, fajnie Ci kompa zalatwil, jeli komp byl kupiony z legalnym oprogramowaniem to powinienes miec plyte z systemem operacyjnym, wrzucasz i instalujesz na nowo.

Jeśli coś takiego Ci wyskakuje to znaczy, że masz poblokowane skrypty w antywirusie(najprawdopodobniej), tj. szukaj w ustawieniach antywirusa

zainstaluj mozille i nowa jave, a Visty nie instaluj;]najlepiej otworz okno i sprobuj pobic rekord rzutu dyskiem CD:)

Chyba sprawa sie wyjasnila, przynajmniej narazie, mam przegladarke internet explorer z ktorej korzystam i mam przegladarke opera -nie wiem co to jest, ale gosc mi to wlozyl do kompa, i na explorerze nie idze" allegro, a na tej dziwnej operze wszystko smiga, dziwne. Pozdrawiam.

ooo, IE działa mi bardzo fajnie! Tylko po upgrade'ie do wersji 7. Chodzi mi szybciej niż Mozilla, ale używam dalej Firefoksa, lepiej rozwiązane z zakładkami etc...

IE ma dużo dziur nie polecam ,jeśli chodzi o Mozilile jest ekstra, ostatnio wgrałem sobie dodatek, okienka na stronie głównej tak jak w operze

Jak miałeś legalną Vistę to można legalnie też wróćić do XP, a tak to pewnie masz pirata i szkoda kasy jaką zapłaciłeś za kompa z oprogramowaniem. A swoją droga przegladarka Internet explorer jest do niczego. Wgaj inną i zobacz co jest dalej.

• Create New...

Important Information