Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Wyro

!!! Europoseł Chruszcz na blogu o poszukiwaczach, zmianie prawa na naszą korzyść i wytycznych dla WKZ

Recommended Posts

Tak, słuszna uwaga. Dlatego na pewno odpowiednie pismo Zdrojewski dekretuje na nią. A co do tematu, nie chcę zapeszać i nie mogę nic o tym na razie mówić. Ale do sprawy ma podejść większa grupa europosłów i to z różnych frakcji..... Nie zapeszam, ale chyba coś się będzie działo.

Chłopie, juz dawno nie jest w LPR. Masz stare dane. Coś o tym wiem, bo jestem jego asystentem. Więc zanim nazwiesz kogoś ieukiem" zastanów się. Dzięki z góry.

Też się pod tym podpisuję. Zresztą są już po naszej stronie politycy różnych opcji politycznych (nie tylko prawicowych).

Europoseł Sylwester Chruszcz zapowiedział (jak też kilku innych) swoje uczestnictwo podczas najbliższego XXV zlotu w Chrobrzu (http://www.poszukiwania.pl/portal/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=51) Zapowiedziało się sporo ekip z całej Polski. Będą władze kilku ościennych WKZ-ów , archeolodzy przychylnie nastawieni do poszukiwaczy . Zapraszam

• Create New...

Important Information