Skocz do zawartości

Policjanci rozbroili powstańca


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem dokładnie,ale coś oddają,bez pasków ,drobnych elementów,prawdę mówiąc to mi też już znudził się patriotyzm po tragedii smoleńskiej i dziwnej postawie naszego rządu.prawdziwy polak na ławie oskarżonych,wstyd obciach,żenada dla patriotyzmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 230
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
To chyba jakiś przodek tych co odwiedzili majora. Teraz jest już pewnie emerytowanym generałem ,ale napłodził godnych następców :).... Ja nawet wiem co ten przyjaciel i obrońca temu dzieciakowi mówi : Twojego ojca wykończyliśmy , matkę wsadziliśmy więc lepiej nie stawiaj oporu władzy strzegącej przestrzegania prawa ... cholerny karle reakcji " :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co z tą akurat sprawą ma milicja ? Gdyby chcieli to by temu panu zabrali tą broń w 1982 roku jak byli u niego szukając innej rzeczy . Zresztą pan Nowakowski w wywiadzie w majowym numerze Komandosa sam powiedział - Siedzieli u mnie cały dzień i sprawdzali dla świętego spokoju tę broń . Palili całe wagony papierosów i dmuchali w lufy . To byli naprawdę profesjonaliści . Widać to było po sposobie w jaki rozbierali tę niesprawną broń . Przeprosili za wszystko choć nic złego mi nie zrobili . Gdyby nie to , że wiedziałem , że to Służba Bezpieczeństwa uznał bym tę wizytę nawet za przyjemną . Po wszystkim przysłalli mi ... 22 kopie fotografii wykonanych na miejscu . "

To demokraci odebrali temu panu tą niesprawna broń i chcą z niego zrobić przestępcę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja złego słowa nie powiem o policjantach .Powtarzam policjantach !!!, którzy za marny grosz siłują się z bandziorami ,złodziejami,mafią i całą resztą popaprańców żeby normalny człowiek miał spokój,ale w 2010 roku po 20 latach wolnej Polski dla milicjantów,ormowców,zomowców , całej reszty ślizgaczy i gnojów robiących jakiś fajans w imię nie wiadomo czego nie mam szacunku. No ale co? to nie moje podwórko .Niech sobie sama policja robi tak ,żeby nie była znowu milicją.Mimo wszystko mam nadzieję ,że policjant będzie przyjacielem i obrońcą narodu ,a nie jego bezmyślnym oprawcą... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Warszawa: powstaniec walczy o kolekcję broni
dzisiaj, 05:02 mkw / PAP

Życie Warszawy": W czwartek stołeczny sąd ma podjąć decyzję, czy sprawa karna za nielegalne posiadanie broni przeciw powstańcowi i kolekcjonerowi militariów Waldemarowi Nowakowskiemu zostanie umorzona.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się gazeta, śledczy chcą, aby sąd odebrał Waldemarowi Nowakowskiemu kolekcję i przekazał ją np. do muzeum. Nie zgadza się na to kombatant.

Cztery miesiące temu, po dwóch latach śledztwa, wolska prokuratura oskarżyła go o nielegalne posiadanie 171 sztuk broni, z czego 28 sztuk mu zwrócono. Latem 2008 roku policjanci z Wydziału Terroru Kryminalnego i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji zrobili nalot na wolski dom Waldemara Nowakowskiego. Zabrali mu starą broń. Nowakowski wystawiał ją w działającym od dziesiątków lat prywatnym muzeum militariów.

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa-powstaniec-walczy-o-kolekcje-broni,1,3785843,region-wiadomosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dziś sprawa się wyjaśniła,i powstaniec stracił kolekcję!
Sąd rej dla wa-wy woli umorzył postępowanie w spr. nielegalnego posiadania broni. Ale orzekł tez przepadek kolekcji na rzecz skarbu państwa.Sąd wyjaśnił wczoraj,że znaczna część broni z kolekcji można wciąż użyć i dlatego należy ją odpowiednio zabezpieczyć."
Całe szczęście że powstaniec nie miał na stanie kiełbika", o taka mała rybka" bo tez pewnie by go zabrali jako przedmiot szczególnie niebezpieczny...
a znając życie broń zasili prywatne kolekcje sędziów i dzielnych stróżów prawa" jak to już nie raz bywało.
zawsze mówiłem że to durny kraj nie stety... ,a za komuny jakoś nie przeszkadzało...pewnie bali się że będzie chciał zbrojnie obalić demokrację"...
!!!!!
się zdenerwowałem,chyba pójdę poryć na polu dla relaksu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ten Pan ma mądrych i bystrych adwokatów i sprawa wywędruje w zagranicznych sądach.Nie po to walczył o naszą wolność i tyle lat zbierał te pamiątki aby mu je odbierać!!
Według mnie to skandal i żenada na skalę światową,ale to tylko moje skromne zdanie.
Przykro czytać takie rzeczy.
I jeszcze my,podatnicy utrzymujemy tą całą bandę darmozjadów.
Żenada!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąd rej dla wa-wy woli umorzył postępowanie w spr. nielegalnego posiadania broni. Ale orzekł tez przepadek kolekcji na rzecz skarbu państwa."

A ze w kolekcji znajdowaly sie np. bagnety, kabury, helmy itp. bardzo wartosciowe rzeczy, ktorych prawo posiadania jest w Polsce bezdyskusyjnee to oznacza, ze Powstanca po prostu z tych rzeczy, za aprobata sadu, okradziono.

Dobrze rozumuje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie że zrozumieniem
Sąd wyjaśnił wczoraj,że znaczna część broni z kolekcji można wciąż użyć i dlatego należy ją odpowiednio zabezpieczyć."


Sąd pewnie miał na myśli sprawną broń(nie hełmy bagnety itd.) ale tu nasuwa jeżeli sprawę umożono to kto w tym momencie zrobi ekspertyzę.Muzeum???
Czy jakiś biegły zrobi to harytatywnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie