Skocz do zawartości

Stug IV Grzegorzewo FINAŁ!!!


stuwras4

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!wczoraj około godziny 21:30 przerwano akcje wydobywania....koparka wydrązyła spora jame...znaleziono prae cennych rzeczy(tak jak pisałem wczesniej:amunicje do karabinvu MG ,panzerfaustaitp)...i na tym zakończono pracę by dzis zaczać dzien drugi wydobywania....dzisiaj pewnie chłopacy będą wypompowywac wode która gromadzi sie w wykopanym ogromnym dole...słyszałem że osatecznie bestia wyjdzie w piatek ze ponoc ma byc sprowadzony jakis specjalistyczny dzwig...foto zadnego nie mam bo nie mozna tam blisko podejśc...be de was informowal...pozdro!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 498
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
chłopaki dokopali sie już do wanienki....już jest jej zarys...nawet stoja na wannie...a koparka systematycznie wybiera muł"..bo tak to mozna nazwac warunki pracy sa ciezkie bo cały czas do wykopanego otworu przesiaka woda....jakies drobne elementy sa wyszukiwane..ale nie widac co to jest..za daleko:(...do wanny w połowie pochłonietej przez muł wlewana jest pod cisnieniem woda zeby oczyscic elementy znajdujace sie wewnatrz wanny...dzwigu narazie nie ma i pewie dzisiaj nie będzie....z tego co widze to ekipa przygotowuje plac" i analizuje na modelu miejsce ewentualnego podczepienia lin....pozdro!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ma mnie na miejscu, a co za tym idzie informacje będące w moim posiadaniu są relacjami(telefonicznymi) innych ludzi....
I tak o godzinie 13 (z minutami) było widać cytuje d**e". Ze zdjęć jakie są zamieszcozne na naszej stronie ( niestety na chwile obecną tylko 3?) wynika, że woda została usunięta i znajduje się pod kontrolą"
Wydobycie wanny ma być zrealizowane na podobnych zasadach jak poprzednio, a nie za pomocą dźwigu.
Niestety nie jestem w stanie stwierdzić kiedy pojawią się jakieś nowe zdjęcia ( i kto będzie ich autorem).... w nocy zamelduje się w 3city Oksiu- może będzie tak łaskawy i przed snem coś załaduje
Pozdro
Bil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupa dowieziona
Stug już wystaje z blota
Trzy liny podczepione do tyłu osobiście przez dowodzącego akcja kpt. Ogrodniczuka (Bóg wojny, ale mnie opierniczyl, że mu sie pod nogami plącze)
Czekają na WZT - będzie w nocy

Pod Stug bedzie wtloczone sprężone powietrze, całość zalana wodą i będą ciągnąć - taki był plan kpt. Ogrodniczuka jak wyjeżdżaliśmy (ok. 17.00)

Finał jutro.

Zdjęć nie ma bo nie robiłem. Po prostu nie chciałem wygladać jak jakis nierób, w momencie gdy reszta zapitala ( czyli jak niejaki Wars98)
i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie