Skocz do zawartości

Raupenschlepper Ost / Steyr RSO ( Część IV)


Lemeryt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 435
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Czołem
Krzysio87 - wielkie dzięki, to ja chylę czoła przed fachowością dokonań z 251. Na zdjęciu jedna z niezliczonych łowickich wycinanek RSO, jest trochę zabawy ze zgraniem przetłoczeń podczas wstawiania poszczególnych elementów...
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam taka zabawa to sama przyjemność, Paczuszka poleci w poniedziałek, pomijając fakt że troszkę waży, a i mam jezcze jedno pytanie jak wyglądają nakładki zimowe do rso?
J mam jakąś blaszaną wytłoczę ale nie jestem pewien.
Pozdrawiam Krzyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwaląc się moją raczej znikomą wiedzą o RSO, w zasadzie bez raczej, znikomą wiedzą o RSO:))) trzeba było mi ją pokazać to bym ją ocenił:))) Może coś bym wymyślił...:)))

http://img.odkrywca.pl/forum_pics/picsforum22/clip_8_copy5.jpg
http://img.odkrywca.pl/forum_pics/picsforum22/img_9756_185aa.jpg
http://img.odkrywca.pl/forum_pics/picsforum22/img_9757_141aa.jpg

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o malowanie to znam pewien zakład we Wrocławiu który bezpośrednio po pisakowaniu maluje części jakimś bezbarwnym specyfikiem. Potem można na to nakładać minię która jest chyba w dalszym ciągu naj..lepsza/tańsza.W tym zakładzie piaskowałem jakiś hełmik, saperkę itp. rzeczy i jestem zadowolony z ich usług. Poza tym z rozmowy z pracownikiem dowiedziałem się że mają a koncie" też jakiś stary czołg, podobno japoński? Najistotniejsze jest to, żeby czas od piaskowania do pierwszego malowania był jak najkrótszy. Pozdrawiam i trzymam kciuki za emerytów".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysio87 - faktycznie paczka rochę" waży :), dotarła dzisiaj popołudniu. Wielkie dzięki za wsparcie odbudowy. Tymi gąskami zamknąłeś magiczną liczbę 150 sztuk, a więc komplet na obydwie gąsienice. Nie oznacza to zakończenia gromadzenia gąsek ponieważ kilkanaście z nich to tylko sztuka" - popękane lub pogięte. Półpierścień zębaty też bardzo się przyda.
Jeszcze raz Wielkie Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witm,
Nie ma za co na ile mogę na tyle postaram się pomóc, a wim dobrze jak to jest przy takich sprzętach, jutro wrzuce fotki reszty drobnicy jaką posiadam jeżeli to będzie coś co się przyda to odrazu organizuje paczuszkę.
Życzę powodzenia dzielnej ekipie i dalszych sukcesów przy odbudowie.
Pozdrwaiam serdecznie Krzysio87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać wszystko co pokazuje się na Allegro to albo szlug albo RSO......
A tak naprawdę to nie jest oryginalna cześć od RSO, co prawda można ją zastosować ale .....

ponieważ nie jestem upoważniony mogę tylko nadmienić iż zbliża się wiosna a wraz z nią ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem
Krzysio87 widzę że przerzuciłeś te 40 ton żelastwa. Na nakładkę oczywiście reflektuję to dopiero druga w zbiorze RSO. Pierwszą nabyłem niedawno - wrzucę fotki.
Wysłałem do Ciebie e-mail w sprawie tych części.
Wielkie Dzięki

Trooper85 - ciekawe zdjęcia, ostatnie z nich widzę pierwszy raz. W kabinie RSO ktoś siedzi, leży ??
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie