Skocz do zawartości

Łowcy skarbów pomogą naukowcom


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
...może wreszcie coś drgnęło ?! Przysłowia są mądrością narodów a w tym przypadku najbardziej trafne byłoby to:
- Nadzieja jest matką g......".
Aczkolwiek przysłowie to ma i swój dalszy ciąg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę... Marzy się wszystkim zmiana prawa, system angielski, media be, archeolodzy be, prawo, ustrój,generalnie wszystko na anty.
Tu mentalność trzeba zmienić, a prawo automatycznie stanie się przychylne. Niestety daleka droga, wielopokoleniowa wręcz. Miejmy więc dalej wszystko w d...e i marudżmy dalej.
Ech...
pozdrawiam
stangret

ps. Co do artykułu to obiektywny i świetny. Oby więcej takich działań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ludzie nikt wam nie karze niczego robic na siłe. Jeśli się boicie to macie cos na sumieniu. Pamiętajcie ze są ludzie którzy chcą mieć je czyste. Pasja, przestaje być pasja kiedy pojawia się chęć czerpania korzyści materialnej. Współpraca z konserwatorem wcale nie jest taka straszna, to tez są ludzie. To co jest napisane w tym artykule „Łowcy skarbów pomogą naukowcom” koleiny raz potwierdza ze jesteśmy pomocni. Przesyłam linki pokazujące nasza skromną działalność. W nich znajdziecie wątki pasujące do poruszonego tematu.

http://stara.trybunalscy.pl/articles.php?id=60
http://stara.trybunalscy.pl/articles.php?id=87
http://stara.trybunalscy.pl/articles.php?id=91

Widzicie wiec sami, to tez był czysty przypadek, i gdyby nie on pewnie nikt by nie wiedział, ze to miejsce tak wiele kryje. Ze źródeł wiem o rychłym rozpoczęciu wykopalisk w tymże miejscu.
Pozdrawiam ,członek grupy eksploracyjno- kolekcjonerskiej.
Dosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jak widać panowie trochę własnej inicjatywy ,i da się zrobić.Więcej wiary w siebie,i więcej takich postępowań ,a różnica między nielegalnością poszukiwań, będzie maleć.
Tak dalej trzymaj kol.leszekranger11.
POZDRAWIAM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli juz zgłosisz to odkrycie to postaraj Sie później skonfrontować to z rzeczywistością czy aby nie poszło dalej w niepamięć. Nie pomyślałeś może by skontaktować się z Panem Adamem Sikorskim. Autorem programu Było nie minęło" emitowanego w tvp3 i tv polonia. Zapewne pomoże w sprawdzeniu twojego śladu i nie pozostawi tego od tak,w zapomnienie. Pozdrawiam ,Dosia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol.atrament-masz całkowitą rację żeby dopilnować tematu.Jeżeli coś zaczynam to i kończę,a potrafię być upierdliwy.Dlatego cały materiał, z filmowałem i zięcia,zrobiłem ,aby nie poszło w niepamięć.Po obrobieniu filmu ,uderzę ich z kilku stron i wtedy będą musieli ruszyć się ze stołków ,i coś z tym zrobi.A na razie znajomych dobrych mam, którzy mi w tym pomogą.Boli mnie tylko iż ci ludzie walczyli o WOLNĄ POLSKĘ, a teraz niema kto im krzyża postawić,i zapalić świeczki.Z kol.postawimy tam krzyży na mogiłach, i żadne prawo, nas od tego zamiaru nie powstrzyma.
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czekamy zatem na kolejne wiadomosci o poczynionych krokach w tej sprawie.Hej
P.S. Adam Sikorski bardzo szybko działa w takich sprawach jak twoja, zastanów sie dobrze. By nie zmyli ci głowy i odprawili z kwitkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takich wystąpieniach jak wczoraj w programie 2 polskiego radia nie wierzę już w możliwość współpracy, a przynajmniej nie z takimi ludźmi, których przedstawiciel zasiadał przed mikrofonem - kto słuchał ten wie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wrzuta.pl/audio/i3Vf2NOtx1/archeolodzy_a_poszukiwacze_skarbow_-_20_30
Dalej detektoryści byli coraz to bardziej gnojeni, absurdalne pomysły i sposoby na delegalizację wykrywaczy, zakazanie handlu na allegro, ściganie przez odpowiednie organa. Na forum PS zresztą jest dyskusja na ten temat, łatwo ją znaleźć dlatego nie zarzucam linka bo to sprzeczne z regulaminem tego forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie