Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• 0
tosiek175

co to za gondola ? do junaka czy nie ?

Question

witam wszystkich. wszedłem w posiadanie takiej oto gondoli. pan który ja miał od lat 60 twierdził że była ona od junaka(jakieś 8lat temu) teraz nie moge się nic więcej od niego dowiedzieć-gdzie ją zakupił czy posiadał orginalną rame do niej itp. pod czarna farbą znajduje się wiśniowy czy raczej bordowy lakier ze złotymi szparunkami naookoło każdego wytłoczenia. podłoga płaska, w miejscu siedziska obniżona o około6-7cm. posiadam oparcie które ładnie pasuje do gondoli, obicie derma,ścianka półokrągła ze sklejki(może doróbka ale wykonanie wskazuje na orginał). w tylnej górnej części otwór,tak jakby na koło ale raczej do czego innego służył. brak numerów, tabliczki jakichkolwiek napisów. więcej zdjęć moge podesłać na maila. bardzo proszę o wszelkie informacje na temat tej gondoli-fotki,producent, kraj pochodzenia, motocykl do którego była montowana. pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego

Recommended Posts

pirwsza sprawa,zerknij po ktorej stronie ma mocowania do ramy,kolega kiedys mial podobny przy BSA ale mocowany byl po lewej stronie motocykla

dzisiaj próbowałem zasiaść w gondoli - niestety bez powodzenia. o ile jedna nogę włożyłem, o tyle drugiej nie dałem rady - gondola jest tak mała,jakby była zrobiona dla dziecka

Jak sie ma 2 metry dziwne że sie nie zmieściłeś .Moim zdaniem na 100 procent moim zdaniem nie jest to samoróba.To jakis niemiec zbyt dokładnie zrobiona.A może podstodlniakowi ziewacze:) Wrzucą swoje myśli????

wejdz na www.nocnyrajdweteranow.pl zakladka forum i tam wrzuc fotki z prosba o identyfikacje

wally, dzięki za info ale chciałbym nie rozciągać wątku na inne fora. gdybyś mógł to wrzuć tam fotkę w moim imieniu.

a takie cudo ktoś kojarzy? 2 koła, hamulec najazdowy, blacha aluminiowa.tylne lamki nieorginalne, od przodu pozostałości oryginałów(chyba).

odświeżam kotleta, może jakieś nowe informacje zdobędę. Prośba i pytanie do admina czy może nie przenieść tematu do działu pojazdy/artyleria?

• Create New...

Important Information