Skocz do zawartości

Kielce i okolice gdzie szukać???


catan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 429
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dlaczego bida i nędza? Ja obecnie jeżdżę w Tarnowskie ale swojego czasu chodziłem na południu Kieleckiego,Jędrzejów-Chmielnik i gwarantuję że jest tam jeszcze wiele do odkrycia.Pierwszy z brzegu przkład Motkowic teren niby przekopany a rzadko kiedy zdarzało się wracać bez czegoś ciekawego w plecaku :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scyzor76, mów za siebie :D owszem nie jest to już to co 17 lat temu jak zaczynałem kopać, trzeba troszkę się nakombinować żeby znaleźć miejsce gdzie nie byłem, ale to nadal super teren. Ostatnio po przeprowadzce wysypałem zawartość piwnicy, to co na zdjęciu czeka na czyszczenie, a w tym roku jeszcze do tego trochę doszło. Wszystko ze świętokrzyskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
ale jak to pytanie brzmi to z Twojego postu kolego nic nie wynika:)
Ja tak czy siak nie odpowiem bo chyba młody jeszcze jestem, nigdy nie słyszałem o zapadlinie. Ale z chęcią się dowiem coś więcej. Co to za podziemia? Co kryły? :)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JackuCK, w miejscu gdzie teraz jest osiedle i ten plac zabaw, kiedys staly drewniane domy, jeden z nich nalezal do mojej prababci. Po wyburzeniu tych domków babcia i jej dzieci dostaly mieszkania na KSMie. W miejscu o którym mówisz stał browar z potężnymi piwnicami i ogromną studnią głębinową. To osuwisko o którym mówisz to wlasnie piwnice po browarze.

Pozdrawiam
Bandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Cmentarz na ktorym leza niemcy i rosjanie, moge dac namiary , ale tylko legalna robota, jest to w srodku wsi tak ze samowolka odpada , kilka dobrych dusz juz probowalo ,dalem namiary a jak zobaczyli miejsce to umilkli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
jade na wycieczkę do Kielc i chcę fotki porobić,wiem że są bunkry tylko nie wiem gdzie ? U mnie w mieście jest forum gdzie są zdjęcia,lokalizacje i opisy a o Kielcach nic nie znalazłem niestety,jak mogę prosić to podeślij mi na pocztę jakieś wskazówki,dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie