Skocz do zawartości

Było, nie minęło - Macierewicz


Rekomendowane odpowiedzi

Siedziałem kamieniem, żeby wreszcie obejrzeć upragniony i wypatrzony w programie tv odcinek Było, nie minęło" w naszej tv info. Włączam, i co widzę? Końferencja prasowa Macierewicza! Szlag mnie trafia. Czy za każdym razem transmitują wszelkie możliwe wystapienia wszelkich możliwych oszołomów wtedy, kiedy mogliby zabłysnąć czymś ciekawszym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem właśnie do tvp maila z podziękowaniem za gadającą głowę" w miejsce jedynego sensownego programu w tej telewizji. Nic to co prawda nie da, ale trochę odreagowałem, szczególnie że to nie pierwszy taki numer.
A może tak każdy z nas, mający dostęp do neta wysłałby w takiej sytuacji maila z podziękowaniami". Może to coś da? (No dobra nie jestem naiwny i nie wierzę w cuda - przynajmniej takie).

Pozdrawiam - Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekałem na Było, nie minęło" i się rozczarowałem.
W programie pisze, że powtórka programu będzie o 01:45 w nocy. Nie wiem czy to prawda, czy dadzą powtórkę konferencji. Jeśli to drugie to zrobię tak jak kolega Kaazek. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez starciłem czas przed telewizorem, a mogłem go spożytkowac na wykopkach. Trzeba poprosić A. Sikorskiego, aby przeniósł swoj program na np. TVP1. Pozatym smiać mi sie chce jak sobie przypomne coś. Mianowicie mowili w TVPinfo że bedziemy najszybciej otrzymywac wiadomości z kraju, a oni mi 1.11 mowili że jutro jest dzień wszystkich swietych:)

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie