Skocz do zawartości

XLT doświadczenia


zabor

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chcę zmienić piszczałę z Qantum XT na XLT

Wszystko fajnie tylko czym więcej czytam o XLT tym głupszy się robię.Pomijając skrajne opinie typu kicz" albo sam zasysa" -nawet kopać nie trzeba zaczynam się go trochę bać.
Nie jestem fizykiem ani elektronikiem tylko zwykłym dreptaczem z tiditką w łapie.Dwa lata biegam z Qantum ,który na mój gust tez parę funkcji ma.Wiem ,że nie jest to kombajn o niesamowitych parametrach ale sympatyczny uczciwy sprzęt (bolą mnie tylko jego zasięgi i jego nadpobudliwość przy zetknięciu z np krzaczkami). Na forum dokopałem się do postu Cirrusa X który chciał się go pozbyć ale szybko zmienił zdanie. Może mógłbys podrzucić jak to się skończyło. No i kolega Van W. guru XLT (całkiem poważnie) czy jako humanista mam wywalac 3,5 tys bo jeśli przez 2 lata będę go tylko ustawiał i uczył się patencików (ponoć na prog fab. jest to pomyłka)to już by mi się mniej podabał !!:)!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to jest trochę przesadzone straszenie ogromem funkcji :)
Widziałem w akcji XLT-e i prawda jest taka że jest kilka godnych polecenia programów userów z forum matczynego VW które się wprowadza,zapisuje do pamięci i działa w terenie.
Modyfikując powiedzmy klilka ustawień w zależności od miejscówki.
Oczywiście w porównaniu z innymi jest bardziej skomplikowany ale daje i większe możliwości.
Znawcą żadnym nie jestem ale takie mi sie wnioski nasuwają-odrobina dobrej woli i będą wyniki.
Nie trzeba być jakimś nadprzeciętnym geniuszem ;)
To nie jest tak że włączasz wykrywacz i nonstop coś tam regulujesz i zmieniasz-z tego co widziałem to włączenie,wczytanie programu,strojenie do gruntu i do dzieła :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie skończyło się na tym, iż pracuję PRZEWAŻNIE na dynamiku. MIX włączam tylko wtedy kiedy akurat mam kaprys :/ Jednak ilość wyciąganych monetek przekonuje mnie, że dobra z niego bestyja. Dlatego w najbliższym czasie zamieniam mojego starego XLT na wersję E i dokupuję sobie Minelaba X-70.

XLT jest wg mnie BOSKI na plażę. Tak ustawiłem mojego orzełka, że ciągnie same PRECJOZA :]

Dla mnie XLT jest ODKURZACZEM na małe kolorki. Z góry się na nie nastawiałem i stwierdzam, że XLT posiada OGROM możliwości.

Każdy podobno chwali to co ma. Jeśli chodzi o moje potrzeby to XLT ma u mnie 7 w skali 1-10. Takie moje odczucia.

Pozdrawiam.

.
.
.
CirrusCX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niestety te testy to lipa;) Od niedawna jestem posiadacze XLT wcześniej miałem X70 i mogę powiedzieć że z mojego krótkiego doświadczenia wynika iż XLT jest naprawdę dobrym wykrywaczem (oczywiście porównuję do X70) Biorąc pod uwagę mnogość ustawień i parametry, myślę że większość osób będzie w stanie dopasować go do swoich potrzeb:)Mnogość ustawień nie powinna jednak zniechęcać, po dokładniejszym zapoznaniu ze sprzętem nie wygląda to już tak strasznie:)a na pewno większość z tych ustawień znajdzie swoje zastosowanie w praktyce;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mic112, @zabor
Cieszę się że w waszych przypadkach testy nie pokrywają się z rzeczywistością oczywiście na plus czyli że jest lepiej niż na testach :)
Może to podpowie Userom wybierającym sprzęt że testy to nie wszystko :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie