Skocz do zawartości

Kto tęskni za latem ? ? ? ?


kuba321

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już nie mogę się doczekać. Teraz zostają nam jedynie lasy. Ale woda to jest dopiero rarytasik :] Na fotce - z dziadkiem" w porze późno wieczornej na połowie krewetek" hehehe. Wyniki całkiem przyjemne :] Pozdrawiam.
.
.
.
CirrusCX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu narzekać ,ziemia pulchniutka ,temperatura super ,człowiek się nie poci ,tylko szkoda że przed tą odwilżą nie było w Maz. dużych śniegów które by uprasowały trawy i charmęzie ,niczym wielkie żelazko .Lubie takie śnieżne zimy po których można hasać w miejscach do których latem nie można było dojść, a były co do nich obiecujące rokowania .Pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huku - ze sprzętu proszę się nie śmiać :] Liczą się dobre chęci i zapał do hobby. Pamiętam jak miałem piękny sygnał dość daleko od brzegu - ni cholery nie mogłem tego wydrapać z dna. Tak parłem do przody, że XLT poszedł pod wodę - wyskoczyłem na brzeg i musiałem go rozkręcić, żeby wysechł. Jak sprzęt się suszył (Tatko pilnował) to ja wyskoczyłem do pobliskiego miasteczka (10 km) po chochlę - jak do grochówy. Zawsze jest to jakieś przedłużenie ręki. Wróciłem, skręciłem sprzęcik -jeszcze raz namierzyłem miejsce i z przechyloną głową, uchem pod wodą kopałem dziurę. Pamiętam, że chochla wbijała mi się w rękę, bo musiałem dość mocno kopać - pod piaskiem był muł i jakieś trawsko. Chochla oczywiście trzasła. No ale po tym jak wyciągnąłem złotą obrączkę ;]

Najgorsze jest to, że np stoję na palcach, prawie topiąc wykrywacz i mam daleko jakiś DOBRY sygnał NIE MOGĘ SIĘ DO NIEGO DOKOPAĆ :/ Miotam się wtedy jak Tygrys w klatce hehehe :]

W tym roku znajomy ma zrobić mi sito na trzonku z nierdzewnej blachy perforowanej - coś z filmów ala YouTube.

Drżyjcie głębiny - wchodzę jeszcze głębiej :] heh

Pozdrawiam.


.
.
.
CirrusCX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie