Skocz do zawartości

za + /- 3000 chciałbym zmienić whit. QATUM XT


zabor

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie smigam 1,5 roku na Qantum XT i jestem z niego chyba" zadowolony.Prosty skuteczny i sympatyczny moneciak , alle własnie tu jest problem moneciak płytko chodzący (dostałem ostatnio 3 razy za koleją w dupsko od kolegi Ciapka (rutus)na boratynkach i to przelało czarę goryczy. I do sedna - w okolicach 3 tyssolidny głeboki" i w miarę prosty solidny sprzęcik. Pomocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze mam pare typów

1-MXT Whites i tego kolege znam

2-M6 Whites i na info na jego temat najbardziej mi zależy

3- oczywiscie nowy rutus ale tutaj chyba nie wczesniej jak na jesieni

4-propozycje

Za wzselkie info o tych i innych zdrowych piszczałach wielkie dzieki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem .Mam Minelaba Explorera SE(którego właśnie sprzedaję)i chcę kupić whitesa MXT.Matrixa bym Ci nie polecał bo nie ma trybu relic(tryb statyczny).MXT w firmie V...od tygodnia jest 800 zł taniej.Dla mnie jest to super cena za tej klsay wykrywacz.Poczytaj jeszcze to http://www.odkrywca-online.com/pokaz_watek.php?id=173000#173286
i to http://www.poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?t=10312
&highlight=mxt
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha widzisz ceny juz obczailem tylko sie zastanawiam bo mxt znam b. fajny sprzęcior ale ten nowy Matrix tez mi się widzi tylko że brak informacji z pola od uzytkowników. Pewnie dlatego że nowy ale cuś mnie do niego ciągnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zabor, pierwszego cyfrowego White'sa Eagle II 90 miałem już w 1991 roku, potem używałem wszystkie mutacje Spectrum, XLT, Quantum. DFX, MXT, Matrix M6 znam przede wszystkim z przeprowadzanych przeze mnie testów, nie były wystarczająco inne i ciekawe by w nie wchodzić. White's swoje szczyty osiągnął w XLT z 94 roku, stanął w miejscu i nie ma nic więcej do powiedzenia, produkuje praktycznie jeden i ten sam wykrywacz. Między innymi dlatego zaprzestałem używania White'sów w 98 roku. Teraz pewnie mnie rozszarpią na strzępy na forum, ale tak naprawdę uważam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie opinia praktyczna. Wielkie dzięki Raned , może podrzucisz mi parę typów do przetestowania (generalnie bawię się w monety i odznaczenia ale wiekszymi tematami małymi kolorami ale czasem większe żelastwo miło przytulić).Wymagania mam pewnie takie jak większość ; głęboko konkretnie i minimum dyskoteki w lesie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę napisać na forum co proponuję, bo jestem dystrybutorem wykrywaczy, a uczestnicy i moderatorzy są bardzo uczuleni. O F75 mogę tylko napisać, że jest bardzo interesującym i kontrowersyjnym wykrywaczem, wejdź na Reviews and Ratings to przeczytasz zupełnie skrajne opinie.
Pierwszego F75 używałem przez tydzień i się zawiodłem, zwłaszcza niestabilnością. Potem kupiłem bliźniaczego T2 i działa jak bajka, co skłoniło mnie aby jeszcze raz podejść do F75 i po tym zdecydować którego zostawić. Kupiłem F75 na eBayu 13 grudnia, 14 tego był wysłany i tyle go widzieli. Prawdopodobnie jeszcze spróbuję kupić jak odzyskam pieniądze z ubezpieczenia. Na temat innych propozycji mogę odpowiedzieć na maila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raned oto i adres bzabor@go2.pl jeżeli możesz to zapodaj kilka typów do sprawdzenia. Tak jak mowiłem monetki i biżuteria (raczej wojskowa), wolę szukać niż ustawiać i przedział cenowy jak w tytule ok 3tys. Co do Qantum moje zastrzeżenie główne to zasięg. Z góry dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki R. Kortesa znam(testowaliśmy z kolegą z Lądka Zdr -brał u Ciebie) a Tejon nie ma wyświetlacza, który uważam za przydatny bajerek. Nie znam zupełnie F 75 prezencję ma troszkę kosmiczną ale coraz więcej pochwalnych psalmów. Na dodatek jescze zastanawiam się nad XLT. I bądż tu chłopie mądry :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie