Skocz do zawartości

Czy to nie piękne???


rudolf

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne ,ze chodzi o maszyny i ich wspaniałą konstrukcję,nawet przez myśl mi nie przeszło o podziwianiu ich przeznaczenia.A poza tym wielu z nas było w wojsku i kto nie lubił sobie postrzelać? Dla mnie to były najlepsze momenty z syfu gdy dostałem pełen magazynek do wyprucia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chuba nawet za krótka i za lekka w stosunku do amunicji.
W sumie to nie widze sensownego powodu dla istnienia takiej broni. Poza rekompensowaniem sobie jakiś kompleksów oczywiście. Najbardziej bawią mnie te lunety na rewolwerach. Ciekawe jaką to ma celność przy takim kopnięciu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd oni biorą amunicję do sturma???? Ktoś produkuje? Czy jeszcze zdobycze wojenne??"

Przecież proch po kilku latach traci właściwości i byś se nie postrzelał :> Amerykanie na zlecenie produkują taką nietypową amunicję. Do stuga itp.
To tam lać na amunicję
SKĄD ONI BIORĄ TE STUGI!? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hernstebel, nie traci, nie traci, odsiedziałem swoje więc mogę śmiało powiedzieć, że wali jak diabli !! Proch czarny to i może, ale nitrocośtam (czyli cała WW2) możesz z wody wyjąć, wysuszyć, elaborować nazad' i strzeli :) A skąd FG? A mało to zdobyczy wojennej za ocena wyjechało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojenna lupie az milo ;) Amerykanie tak twierdza i nie ma powodow zeby im nie wierzyc.

A poza tym w uzyciu jest tak ex Jugoslowianska amunicja (Priv-Partisan?), nowa produkcja made in USA w jakichs makabrycznych cenach 50c-1$/szt i najtaniej - wlasna produkcja na bazie zuzytych lusek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie