Skocz do zawartości

Skarb Narodów II


Swiety82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj oglądałem, jak Wam, sie film podobał?

Pomijam fakt że na historii Ameryki wogóle sie nie znam, także patrzyłem na film jak na kolejną część Indiany Jonesa, czyli skupiając sie na akcji a nie na historii...

Ogólnie film ciekawy, jednak chyba I-ka bardziej mi się podobała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja tego filmu była tak porywająca jak spływ kajakowy w oczku wodnym :D
A tak serio ogólnie miło się oglądało kolejnego pseudo indiego (indiana Jones IV już w maju!!) Skarb narodów czy tomb raider nigdy nie dorównają indiemu są naciągane do granic wytrzymałości cebuli ale to już inna historia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hali11: a indiana jonsa 4-krolestwo krysztalowej czaszki do niejedna osoba napewno doczekac sie niemoze"

Oj żebyś wiedział jak hali11 :D

pomsee: Pierwsza część była dosyć dobra ale rzadko bywa by druga była równie dobra jak poprzednia."

Rzadko, ale jednak, np. dla mnie najlepsza jest 3 część trylogii (jeszcze :D) IJ - Ostatnia krucjata".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Indiego IV" - moim zdaniem Indiana Jones bez nazistów to nie ten sam IJ (moja ulubiona wypowiedź dr. Jonesa - z filmu Indiana Jones i ostatnia krucjata": Naziści. Jak ja ich, cholera, nie znoszę!" :D :D :D). Osobiście wolałbym, żeby SPielberg nakręcił IJ o Atlantydzie (był kiedyś taki 4-odcinkowy komiks z dr. Jonesem ścigającym się z Niemcami w poszukiwaniu Atlantydy).

SN II" - myślę, że podobnie jak pierwowzór, będzie można określić go krótko acz dosadnie jak w mini-recenzji w programie TV z Wyborczej" - Piętrowa bzdura, ale jak opowiedziana!".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie