Skocz do zawartości

Profesjonalne słuchawki do wykrywacza


sloneczny

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,słuchawki stroją się automatycznie jedyne problemy to z kablem sygnałowym łączącym nadajnik z wykrywaczem-trzeba kombinować bo albo są mono albo działają razem z głośnikiem i to trzeba rozwiązać i druga sprawa to zasilanie.bateria czy akumulator 9v dawały zasilanie tylko przez ok.3,5h teraz znalazłem na allegro koszyki na 4 paluszki ze stykami i wyprowadzonymi przewodami.podłączenie dwóch daje teoretycznie 12v i 2000mAh zamiast 9v 200mAh z baterii.kol.Habs używa już 3 lata i są bezawaryjne.a ogólnie tak to właśnie działa malutki nadajnik(wielkości paczki papierosów) mocujesz do podłokietnika i łączysz jak najkrótszym kablem z wykrywaczem i koniec przy kopaniu możesz odłożyć sprzęta całkiem na bok a jak łazisz po krzakach to o nic nie zaczepisz bo niema o co pozd.marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Mógłbyś wrzucić jakąś fotę, jak to wygląda? chodzi mi tu głównie o nadajnik oraz ten koszyk z bateriami. Jak rozwiązałeś sprawe podłaćzenia koszyka z bateriami do nadajnika? Dolutowałeś poprostu te kabelki które idą od koszyka w miejsca gdzie wpina się baterię 9v? Jak rozwiązałeś u siebie problem jednoczesnego dzialania glosnika i sluchawek? Coś we wtyku trzeba przerabiać czy jak? Żeby działało jak trzeba. Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
Ja nie wiem po co tak kombinować.... Żeby mieć dobre słuchawki na wykopki nie koniecznie trzeba wydawać majątek. Kolega mi polecił www.procoinr.pl też sobie zamówiłem. Było to już dość dawno temu ale to chyba najlepiej wydane pieniądze na sprzęt. Jestem mega zadowolony i polecam. Słuchawki na lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie