Skocz do zawartości

Panzer'39 - wraki - część trzecia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 389
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dzięki za interesujące zdjęcia z komentarzem. Niektore wszakże już były, nawet z identyfikacją (np. 2008-05-15 21:19:45 - Sanok, jeśli dobrze pomnę).
Co do możliwości identyfikacji trafień z Ura na jakichkolwiek zdjeciach (chyba, że zbliżenia) jestem dość sceptyczny ze względu na ich specyfikę (bardziej wybijały korek" niż zostawiały otwor).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten podobno 1939" to Włoch, pewnie z Afryki. Jakby rzeczywiście był u nas, to chyba mielibyśmy małą sensację. Choć z drugiej strony, nie byłoby to takie absurdalne, kupowaliśmy od Włochów samochody Fiata, samoloty CANTa.
Ale i tak nie wierzę.

A dowódczy Panzer I - czy to koniecznie wrak? Może sobie stoi po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie koniecznie, ale raczej tak. To po lewej, wygląda na groby. Na pancerzu walają się jakieś śmieci i kawałki czegoś. Nie wydaje mi się, żeby sobie po prostu stał na jakimś bezdrożu, tuż przed lasem - i żeby mu wtedy zdjęcia robiono.

Mam jeszcze kilka takich fotek, co do których nie jestem pewien czy to 1939. Ten z tamtej fotki to faktycznie włoski ;).

A co sądzisz o tym samochodzie pancernym podpisanym jako polski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie