Skocz do zawartości

Polski Fiat 621


pająk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Cięciwa, być może są to wariacje pierwszych Fiatów 621 produkowanych we Włoszech. Załączam podwozie z podobnymi elementami zawieszenia co w Twoim szkicu i jest to wersja włoska. Jeśli chodzi o ilość kół na tylnej osi to na szkicu są założone zewnętrzne bliźniaki (czasami używano pojedynczych kół).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 2 months later...
@hansm111 co do szpilek to moim zdaniem są takie same, ale nie jest to poparte bezpośrednim porównaniem. Polski katalog części jest dokładnym przedrukiem oryginalnego. Nie słyszałem, żeby nasi inżynierowie coś zmieniali przy bębnach.
Taką tabliczkę widzę pierwszy raz, może dr Tarczyński by coś o tym powiedział.
@Petharg mam instrukcję zbiorczą do PF524, 618 i 621, nie ma tam wiele do 621. Mam też do 621L katalog części (ksero). Po urlopie mogę Ci zrobić kopie, jak chcesz lepszą jakość to polecam zakup u Olka Klisza z Krakowa (ja mam od niego), niedrogo, ładnie oprawione i kserowane z oryginału, a nie z kopii.
Części do 621 już nie mam, wymieniłem za inne graty. Stronę rudy110 pewnie znasz, przypuszczam, że kupisz tam przełącznik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację @pajak Jeśli mógłbyś przesłać mi tą instrukcję oraz katalog, na petharg@interia.pl będę wdzięczny. Prosiłbym także o kontakt do Olka Klisza na prv.
Dzięki także za stronkę rudy110 zaraz tam zadzwonię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie