Jump to content
Sign in to follow this  
danieloff

Najbardziej absurdalne fanty:-)

Recommended Posts

Hehe, niepowiem co było dalej ;D Jakiś czas temu szedłem sobie gdzieśtam i przyczaiłem, że chłopaki od instalacji gazowej rozkopali spory kawałek chodnika, a więc bez większego zastanowienia postanowiłem się tam conieco porozglądać. To co znalazłem niejest napewno absurdalnym odkryciem ale dlamnie troszke nietypowym, to otwierany mały naszyjnik?, w którego środku jest zwinięty kłębek ludzkich włosów.

Latem szedłem przez las nagle sygnał jakbym czołga znalazł, zabrałem się do roboty a kopałem chyba z trzy godziny, wykopałem prawie okop dla całego pułku,i co znalazłem:klamkę, starą klamkę która nawet na złom sie nie nadawała, wkurzyłem się tak że od razu wróciłem do domu.

To było jak mnie pamięc nie myli 7 grudnia.. pojechałem do lasu w Ząbkach,koło Warszawy.Długo nie łaziłem bo zaczeło podać.Przedzierałem się przez las do głównej drogi,i nagle w jednym z licznych okopów znalazłem rozbebeszoną damską torebke,było wszystko przy niej co tylko baby w niej noszą.. tylko kasy brak,prawdopodobnie złodzieje wyrwali jej torbe,pieniądze ukradli,a reszte porzucili głęboko w lesie.zgarnąłem caluśki ten kramik i zaniosłem na smerfy"
Tia.. niestety nie tylko fanty możemy znaleść po lasach :(
Przykre,bo każdy z nas chciałby by każdy sygnał był muzyką dla uszu,rozbrzmiewał jak anielski chór, a nie byśmy wciąz myśleli:pewnie znowu śmieci albo inny badziew"
ehh.takie czasy.
Pozdrawiam,i życze wytrwałości w poszukiwaniach :)
Hebda.

może nie absurdalny ale zawsze cos.Kiedys byłem na spacerze i widze cos niebieskiego o chwytam to a wychodzi pagon majora lotnictwa lwp :)

Jak narazie to są moje śmieszne fanty. Z jednego dołka :D
http://img146.imageshack.us/img146/6486/pict1308pg8.jpg

Sobotnie popołudnie, spacer po lesie, w jednej z ziemianek całkiem spory sygnał, kopie okolo 40 cm pojawia sie zarys jakiejs skrzynki, pospiesznie kopie dalej, słysze jak cos sie w skrzynce telepocze, mysile sonie amunicja , albo jakies granaty, udaje mi sie wydobyc owy pojemnik , idwieram wieko a tam co 17 zaworów, calowych, 1/2 cala itp, w srodku lasu, po jakie cholere...

Koledze Rabat ostatnio po złapaniu sygnału z dołka wyskoczyła żaba:)
Że też musiała się zagrzebać w miejscu gdzie był sygnał..
Ale kolegę wystraszyła porządnie:)

Co do innych

Skraj drogi,niskie kłącza jeżyn,czy innych kolczastych badyli,piękny,mocny sygnał,uklęknąłem,wykrywka na bok,saperka w łapki i pierwsze wbicie..
Potem naliczyłem na sobie 9 wbić..trafiłem idealnie na ziemne gniazdo os..Co tam w trawie piszczało już się nie dowiedziałem..

Rabat też miał podobną historię pod Lelowem na zlocie,ale dziabnęły go tylko dwie,ja myślałem że zejdę,szczęściem że nie użądliły w szyje albo twarz.

Z najgorszych to też kiedyś krówsko trafiłem(czy całe nie wiem-nie kopałem dalej),nie wiem od czego był w niej sygnał,kolczyk czy złote zęby..
Mały dołek,wkładam rękę,macam,macam,coś jak lotka od ogórka..
Rozruszałem,wyjąłem,cały paskudny łeb krowy,w dołku złapałem za oczodół i tak wyjąłem.
Ze dwa miesiące już pewnie leżała,pamiętam jak coś ze łba wypadło,coś się oderwało,robactwa pełno na niej było aż się ruszało,śmierdziało padliną niemiłosiernie,puściłem pawia i uciekłem..
Rzecz się działa pod Nieporętem:)

To chyba takie najbardziej absurdalne fanty,innych typu szafa,kibel,wanna,gruz,polmosy nie liczę bo ludziska wywalą wszystko,dosłownie wszystko i te rzeczy nie dziwią tylko smucą

Kiedyś pawel888 dziabnął butelkę z płynem,tak 1/4zawartości z ruskiej ziemianki.Coś w niej grzechotało.Wylaliśmy:atrament i ziarenka prochu,jak z dwóch mośków:)

Moja historia obrzeża lasu parę okopów brak sygnałów i nagle jest kopie i trafiam słoik a w nim kartka wyciągam z niecierpliwością i czytam a tam napisaneHA HA HA WŁAŚNIE ZNALAZŁEŚ SKARB. JESTEŚ WŁAŚCICIELEM 1.00000000 $$$$" i znów HA HA HA, an a drugiej stronie ŻYCZĘ TOBIE ŻEBYŚ ZNALAZŁ PRAWDZIWY SKARB.Dorzuciłem 2 łuski od mauzera i znów do gleby.

Na początku grudnia br. jak już wracałem z lasu przed samym autem malutki sygnał- jak odłamek, ale nic to kopie. Jakie było moje zdziwienie gdy poczułem miękko i ciepło:O -wsadziłem łape w gniazdo jaszczurek:) takie malutkie z pomarańczowymi brzuchami:D zakopałem, i poszedłem.

7 kos, 7 łopat (w tym Polska saperska) do tego kilka garnków z jednego dołka, a 2 metry dalej dwie szyny kolejowe długości około 3m. Poszły na złom i pierwszy wykrywacz Smętek się zwrócił ;) Jak znajdę zdjęcia na dysku albo kabel do telefonu to wrzucę zdjęcia.

Rok temu święta, ciotka przywiozła jakąś pieczeń na półmisku...Później patrze leży sobie talerzyk na zlewie a tu piękna wrona :) Luftwaffe