Jump to content
Sign in to follow this  
danieloff

Najbardziej absurdalne fanty:-)

Recommended Posts

Dzisiaj byliśmy z kumplem pokopać za butelkami na poniemieckim śmietniku. Siedzimy sobie w swoich dołach, wygarniamy pracowicie ziemię. Postanowiłem odgarnąć trochę ziemi ze ścianek-ruszyłem jedno miejsce szpadlem i ze zdziwieniem stwierdziłem, że mój dołek uśmiecha się do mnie :) Po kolejnym ruchu wyszła piękna górna sztuczna szczęka :]

zdarzylo mi sie kiedys kopac coś na skraju lasu. Ładny długi sygnał. Kopiemy a tu kamień , ale sygnał jest .
Ale cos duzy ten kamień...................
Po 10 minutowym odkopywaniu wostawiliśmy w spokoju ..................................
zbrojony słupek graniczny;)

Plaża, parę lat temu. Większy sygnał, miałem go olać ale co mi tam, wykopię. Po paru ruchach saperki gejer piwa po oczach z przecietej puszki....

Okazało się,że na starym placu ćwiczeń pod miastem były.....wagoniki kolejki wąskotorowej.To mój pierwszy wykopany wagonik w życiu.Pozdrawiam!

Niestety obecnie nie mogę zamieścić więcej fotek(z przyczyn obiektywnych).W sobotę dam resztę fotek całego wagonika.Pozdrawiam.

Ja wytargałem pruską menażkę która była używana dość długo po obu wojnach ponieważ jak się okazało spełniała rolę pudełka na podpaski:) jedne z tych pierwszych modeli taka wata w siatce:)

kiedyś kumep trafił duży sygnał, niedaleko pruskiej ziemianki na okopach z IWŚ, kopiemy, 1m a tu pusto, sygnał nadal mocny z kazdej strony, po wykopaniu dołka na 1.2m, okazalo się że kopiemy w środku obręczy od kola o średnicy około 1.5m, lezała na 30cm.
wyobraźnia działała..
pozdro!

Witam,obręcz robi się powoli standardem :) -Ja dwie trafiłem w tym jedną w okopie,sygnał jak cholera a ile adrenaliny..
Niedawno trafiłem obok zabudowań po restauracji w lesie na b.mocny sygnał w obrębie paru m2,biorę metrowy szpikulec,dosyć miękko-ale nic nie trafiam.podkopałem tak na szpadel,wykrywacz wariuje,szpikulcem coś trafiam.Cóż że noc już i deszcz kropi-nie podaruję.wykopałem jamę po pas,wbijam głęboko szpadel i trafiam na coś twardego,ziemia aż dudni jakby tam piwnica była czy coś takiego.Wybieram piach z pod siebie żeby swobodnie można było sprawdzić co to,nagle TRZASK - zapadam się!W ułamku sekundy całe życie przed oczami...
Pięć zardzewiałych beczek,jedna przy drugiej.Mało się w gacie ze strachu nie zesrałem jak się jedna zarwała pod moim ciężarem.W jednej była lampa karbidówka do roweru całkiem ładna..pozdrawiam

i jeszcze ,też tam,podczas moich pierwszych wypadów ze starym wykrywaczem(pierwszy raz w ręku trzymałem takie ustrojstwo jak wykrywacz),korzeń podkopywałem prawie godzinę w glinie.W końcu zauważyłem gwoździe powbijane od góry w pniak :)

Absurdalny fant to może nie był,ale tego ktory to zrobil chetnie kopnalbym w cewke{oczywiscie ta od wykrywacza}
Oliwskie lasy ,sciezka miedzy krzakami-jest gleboki sygnal.Widac ,ze miejsce kopane ale co tam,czasem warto sprawdzic.
Na glebokosci ok.1 metra jest metalowa skrzynka .Wyciagam.Wymiary ok 30cmx20,grubosc 10 cm.Nowa,zamknieta na klamry.Drzacymi rekami otwieram...a tam kółka z mosieznej blachy wielkosci od2 do 4 cm!!!!!
Hej ,kopidoly z Trojmiasta ,przyznac sie ,ktory mi to zrobil!!