Skocz do zawartości

W miejsce ekonstrukcyjbych dziwadeł vol. III"


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, nie może człowiek spokojnie spędzić weekendu na łonie rodziny bo zaraz pojawia się kwas, dym oraz sporo różnych innych zanieczyszczeń, puszczają nerwy, zwieracze. Źle sie bawicie koledzy. Wątek skończył w niesławie, a następni użytkownicy zasłużyli na ma dozgonną uwagę. Ober_schutze miał chłop dobre intencje, ale..... było jak zwykle...

Proszę już nie zakładać więcej dziwadeł, czy innych tego typu niezwykłych tematów gdyż niestety...
Wprowadzam zatem nową świecką tradycję i zapraszam do wymiany pogladów..... np. na temat.... ostatnio intersuje mnie temat furażerek, szczegolnie M40 dla WSS, ale zapraszam do dyskusji, zauważyłem, że występowało wiele wzorów, praktycznie co fotka to inny kształt, wrzucajcie fotki, piszcie o swoich doświadczeniach, zapraszam!!!

Poziom wypowiedzi takich użytkowników jak chociażby Hindus został dostrzeżony, szczerze gratuluję i pozdrawiam wszystkich, którzy by chcieli wprowadzić naśladownictwo takich kolegów. BRAWO!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że jestem srogo rozczarowany takim obrotem sprawy.
Zawiódł moderator. Pomimo wielu próśb, wystosowanych zarówno w wątku jak i słanych drogą mailową, nie zrobił nic.
Nie wiem co upoważniło go do wycięcia całego wątku. Chyba jego własne lenistwo.
Gdyby zareagował natychmiast, a potem na bieżąco czyścił posty nie na temat, nie byłoby tego problemu. A tak przyszedł po paru dniach i wywalił wszysztko. Bo tak najlatwiej.

Wystosowałem oficjalną skargę do Bociana opisując problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego zdania co Horst i to samo postulowałem na forum. Oczyszczenie tamtego wątku ze zbędnych postów i wycinanie ich w miare na bieżąco podziałołoby uspokajająco na co niektóre głowy. A tak starcilismy okazję do naprawdę rzeczowej dyskusji (np. Hindus itp.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to mało znaczy, ale przyłączam sie do protestu. Tamten wątek dla mnie jako początkującego był wyjątkowo przydatny. Były zdjęcia, oznaczone co jest nie tak, podpowiedzi o najczęstszych problemach z wiernością historyczną. Był wreszcie wspanialy przyklad 'Argonauty', ktory sam sie przedstawil na fotce i powiedzial co mu sie wydaje nie tak - w ta strone powoli zdążał ten wątek (nawet ober_schutze sie przedstawil w koncu).

Proponuje przywrócić wątek, po oczyszczeniu ze zbędnej dyskusji pozamerytorycznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność : zasady tworzenia wątków i ich kontynuowania zostały jasno wyłożone, jeżeli ktoś nie potrafi w sposób kulturalny posługiwać się forum, znikać będą całe wątki, pilnujcie się i nie pozwalajcie pisać takim warchołom". Nie zauważyłem ostracyzmu dla działalności takich uczestników
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i to lepszy sposób prezentowania dziwadeł. Zdjęcia będą podsyłane anonimowo i nikt nie będzie miał do nikogo pretensji.
Hort - brakuje jeszcze opisów do zdjęć, co jest niepoprawne itp.
Jak dziwadła nie mogą istnieć na forum, to może moderator zrobiłby temat z zawartym w nim linkiem do strony Horsta, bez możliwości wpisywania w nim postów. Tylko musiałby być umieszczony na samej górze tego działu.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasady tworzenia wątków i ich kontynuowania zostały jasno wyłożone"

tak, ale to nie np ja robiłem syf w tym watku. Pierwszy kamień który pociągnął za sobią lawinę i przerodził wątek w śmietnik, został rzucony przez kamilo. To on napisał post nie na temat. Reakcja moja i ober_schutze była natychmiastowa - w temacie napisalismy prośbę o usunięcie postów, został wysłany do Ciebie także mail.

Sprawę olałeś ciepłym moczem i pozwoliłeś na dalsze syfienie tematu. Wątek został zachwaszczony tylko z powodu Twojej ignorancji.
Niektóre tematy tniesz bezlitośnie - a teraz nei zrobiłeś NIC. Nie potrafię zrozumieć takiej niekonsekwencji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie o to, razem z horstem i znajomymi bedziemy czuwać nad tym żeby w dziwadłach były same dziwadła, problem forum był taki ze kazdy mogl cos dodac złosliwie i przyczepic sie o przyslowiowe pół szwa, które fakt, wypada poprawic ale nie ma powodu wysmiewac i ukazywac jako dziwadło ; )

Wkrótce aktualizacja i przedem wszystkim nowa wersja strony z porządnym wystrojem itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko podkreslić że strona jest wspólnym projektem moim i ober_szuca. To tak w kwestii formalnej :o)
No i oczywiście nikt nie będzie do dziwadeł zamieszczał kogoś za niedopięty guzik przy mundurze czy inny szczegół - będa tam trafiać tylko skrajne przypadki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę więc w domu, bo mnie nadal nie działa – choć nie przypuszczam, żeby moi firmowi informatycy przyblokowali Waszą stronę ;)

Jeszcze raz chciałby przy okazji podkreślić, że Wasza inicjatywa jest bardzo cenna – bo jak pisałem już o tym kiedyś „Rekonstrukcyjne dziwadła” to już instytucja! Ich psychologiczne działanie, jak miałem się już wielokrotnie okazję przekonać, jest w środowisku rekonstruktorskim bardzo silne!!! Wycięcie więc tamtego wątku będzie przede wszystkim sporą stratą dla samego forum „Odkrywcy”. Cieszył się on ogromną popularnością, nie tylko ze względu na trwające tam nieustannie awantury, ale przede wszystkim walory edukacyjne!

No ale na szczęście Horst i Ober_schutze stanęli na wysokości zadania. Panowie jak potrzebujecie pomocy redakcyjnej to stawiam swoją skromną osobę do dyspozycji – mój mail znacie.

Pozdrawiam
Hindus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, lepiej forum z tego nie zrobić - znowu się zaczął niepotrzebne spięcia.
Co się tyczy samych założycieli, to ani Horst ani Szuc nie są specjalistami wyśmiewającymi reko, tylko amatorszczyznę, niewiedzę i nieudolność ludzką połączoną z lenistwem.
A dopisów do tego raczej nie ma sensu robić, bo wystarczy się minimalnie znać, żeby wiedzieć co w którym zdjęciu razi po oczach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie