Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sp8oob

Twierdza szyfrów

Recommended Posts

A mnie się serial podobał.Zatkało kaokało????Poprzez ten serial ludzie zaczęli interesowć się hiostorią. Chcecie, to Wam podam pytania uczniów gimnazjum.Zaznaczę, że jest to skomplikowany materiał do pracy z historykiem.

atkało kaokało" - a ty co? Antek_emigrant z onetu? :>

nie no spoko że zainteresował kogoś i pokazał grupy reko w akcji, jakiejś tam ale zawsze. Ale tutaj wątpię, że wchodzi na forum gimnazjum masowo...

Nie napisałem, że masowo, to raz. Zatkało kakało", to zwrot, którego używała młodzież w latach 80-tych, a podejrzewam, że do takiej grupy wiekowej należy większość użytkowników forum. Zwrot ten użyłem w związku z jego znaczeniem.

http://www.joemonster.org/art/8641/Tajemnica-twierdzy-szyfrow-streszczenie-odc.-1.

patrzcei gdzie sie ta fajna recenzja znalazla :)

Tym, którzy sprzedali ten serial należą się wysokie nagrody pieniężne, natomiast należy współczuć tym, którzy będą oglądali :-)))))

http://www.dziennik.pl/kultura/telewizja/article137544/Serial_Woloszanskiego_rusza_na_podboj_Japonii.html

polskie produkcje od dawana zachwycaja japonczykow:-))))

he he zwlaszcza wiedzmin mmnie urzekl:-))
pewnie ogladali to jako parodie mangi

Za forum KSXXW:
jak się dowiedzialem u źrodła, przy okazji skaladania Bogdanowi [?! - sic] życzeń światecznych , kończy właśnie scenariusz do drugiej części. I jest decyzja co do realizacji."

Pzdr

Grzesiu

ksiązka do luftu - film jeszcze gorszy
nie da sie obejrzec więcej jak jeden odcinek i to nie w całosci
Pierwsze co rzuca się w oczy to tzw.kocie mundury"
aktorzy grajacy role mundurowe wyglądają jak by dopiero wyszli z przymierzalni - zołnierze tak nie wygladają ani nie wygladali
Albo oficer urzedujacy w płaszczu - raz ze niezgodne z regulaminem a drugie to cholernie niewygodne - spróbujcie sami

• Create New...

Important Information