Skocz do zawartości
  • 0

Trafiłem smardza!


pokemon

Pytanie

Koledzy będąc ostatnio na grzybach, trafiłem takiego oto smardza. Powiem szczerze, że pierwszy raz coś takiego widziałem. Jak dziadek wyorywał na polu to miały mosiężny gwint. Ten cały był z żelaza, a w środku miał jakies kółeczko z dziubkiem (zaznaczyłem kolorem żółtym). Może ktoś coś na ten temat...bardzo was proszę.
Aha- grzybek był trochę bardziej ciukowaty, a nie tak zaokrąglony. Zakopałem głębiej. Może urośnie większy
i dorodniejszy :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli zerdzewiały to mogłeś nie zauważyc segnemtów

Ten typ zapalnika mógłbyc kombunowany tak więc nie sugeruj sie tym że na fotkach są cale mosiężne lub żelazne.
Jak domyslasz sie liczba oznacza rok ale model właściwie nie różnił sie

Pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy będąc ostatnio na grzybach, trafiłem takiego oto smardza. Powiem szczerze, że pierwszy raz coś takiego widziałem. Jak dziadek wyorywał na polu to miały mosiężny gwint. Ten cały był z żelaza, a w środku miał jakies kółeczko z dziubkiem (zaznaczyłem kolorem żółtym). Może ktoś coś na ten temat...bardzo was proszę.
Aha- grzybek był trochę bardziej ciukowaty, a nie tak zaokrąglony. Zakopałem głębiej. Może urośnie większy
i dorodniejszy :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki. Tyle się domyślałem. Wyglądał na zdeaktywowany tj. bez ładunku, ale ten element zaznaczony kolorem nie wzbudzał zaufania :(
Teren raczej Iww. ale i IIww. mogła się przewinąć. Cały żelazny. Kto tak oszczędzał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie