Skocz do zawartości

Jaki serwer gier chcielibyscie mieć na Odkrywcy?


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Pytanie było na poważnie. Jest plan postawienia serwera gier jakiegoś oprócz ET, organizacji rozgrywek jak i utworzenie lub wzięcie pod opiekę jakiegoś klanu.

Niestety to wszystko wymaga czasu, dzisiaj dostaliśmy dopiero nową wypasioną maszynę.

http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?gg&id=491949
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Poszukuje osoby która zaopiekuje się częścią rozrywkową czyli utworzy osobny dział gier o tematyce historycznej i wojennej, rozbuduje i będzie się nim aktywnie opiekować.
Osoba która poprowadzi rozgrywki, zorganizuje klan Odkrywcy i jest w temacie.
Bardzo proszę o przemyślane wyczerpujące oferty również z oczekiwaniami finansowymi.
Osoby bez odpowiedniego doświadczenia i pomysłu z góry przepraszam - nie piszcie, szkoda naszego wspólnego czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przeczytałem na tym forum właśnie ostatni post Pana Bociana" i stwierdziłem że ta praca by mi bardzo odpowiadała. Ja mam duże doświadczenie co do klanów (jeden z moich klanów grał nawet w CB), administracją serwerami też potrafię się zajmować. W shootersach.pl na priv serwerze byłego klanu GS posiadałem konsto shellowe (które nie jest otrzymywanie publicznie, tylko wyjątkowym osobom. Na szczęście ja nią byłem). Myślę że można mnie wziąść na okres próbny jeśi są jakieś niejasności, wątpliwości. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby i proszę o odpowiedź.

z góry dziękuję

pozdrawiam
gunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie