Skocz do zawartości

Jaki serwer gier chcielibyscie mieć na Odkrywcy?


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, narodził sie pomysł utworzenia klanu Odkrywcy i jakichś rozgrywek, jakie gry polecacie z naciskiem na bardziej myślące i zespołowe niż łubudubu w stylu Chucka Norrisa.

Kompletnie nie jestem zorientowany w temacie gier, ostatnia jaka pamiętam to Donkey Kong na automacie w 85 roku :) więc liczę na żywą dyskusję i pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam.Jak dla mnie mógłby to być serwer Panzer Elite Action Pola Chwały.Nie jest to stricte symulator,raczej strzelanka ale z ładną grafiką i mocno grywalna szczególnie w wersji sieciowej.Myślę,że inni byliby również zainteresowani stałym serwerem.Całkiem przyjemny odstresowywacz.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież szachy to wojna w naczystszej postaci:))

Ale rozwalenie kogoś z bazooki lub strzał ze snajperki między oczy też może być przyjemne i pouczające;)

Ps. Czy firma wydająca gry/sponsorująca nie wymaga by były to jej" gry?
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już coś tworzyć to z grą w którą moze pograć prawie każdy, niezwazając na wymagania. Wiem ze wielu grazcy z super-hiper komputerami gardzi starszymi legendami ale niektórym poprostu pozostaja jedynie takie gry:P Nie żebym polecał Wolf3D ale EoT nie był zły. Jeśli go bardziej rozreklamować i tworzyć jakieś planowane pojedynki, a nie ze każdy wchodził kiedy chciał i nigdy nikogo nie było. Albo chociarz starego Medal of Honor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie