Skocz do zawartości
  • 0

ID łuski.


Saper93

Pytanie

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Ja mam mastera II. Ale pana sprzęt to na monetki, a moj raczej na militarke. Ale 2 tryby ma, więc to i to. Może po wakacjach. Mam pełne ręce roboty, a week wyjeżdżam, bede szukał niedaleko szwabskiego lotniska.



POZDRO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykly smiec z czasow 3 RP jaks mysliwy ubil dzika albo JELENIA"

Prawdziwie rzetelna, i wszystko wyjaśniająca odpowiedz fachowca".

Na jakich to informacjach opierasz swoją wypowiedź ??

Saper - poza oznaczeniami przydaje się podawanie wymiarów łuski, to pomaga, oznaczenia nie zawsze wskazują na system amunicji.

Opierając się o podane przez ciebie sygnatury będzie to łuska 7,92x57 Mauser, produkcja niemiecka (producent to Polte Werke z Magdeburga) z października 1896 roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Jastrząb tak specjalnie napisał. On wogule ma jakiegoś focha do mnie choć mu nic nie zrobiłem. Koleś lata na jakimś starym pionierze. Może ktoś widział post skierowany przeciwko mnie? Post został wykasowany, dziękuje użytkownikowi 8total4" za obronienie mnie".Dzieki za odp Jaro5.


Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie jastrzab jesli pan się nie zna na łuskach to niech pan się nie odzywa. 10 lat temu... znalazłem post w którym pan pisał że ma pan pioniera i pyta pan się jakie ma zasięgi, post został założony 18 kwietnia 2007 roku... Co pan miał z matematyki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z matematyki akurat bylem dobry a pioniera ma moj kolo ktory kozysta z mojego nicka a moze spotkamy sie i porownamy sprzety zdaje sie ze ty masz jabelka a co do lusek to akurat znam sie dobze i niemusze wzucac zadnej zeby ja zidentyfikowac radze sobie sam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do lusek to akurat znam sie dobze i niemusze wzucac zadnej zeby ja zidentyfikowac radze sobie sam"

To interesujące, zwłaszcza w świetle dokonanej przez ciebie identyfikacji.

Nie jestem złośliwy, uwierz mi, ale jeśli czegoś się nie wie, to lepiej nic nie pisać, bo można tylko wprowadzić kogoś w błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie