Skocz do zawartości
  • 0

co to za łuska?????????


alfred93

Pytanie

przepraszam ale ja naprawde jestem dyslektykiem dzienkuje że mi zwracacie uwagi ale mogli byscie mi odpuścic mam pytanie jesden z kolegów na forum napisał chesz trafić do forumowego zakątka antyortograficznego:)?"oco w tym chodzi
a i jeden z kolegów napisał
Cóż to za czapki są na fotkach, pytam bo podobne dzisiaj mnie zatrzymały do kontroli drogowej"te czpki sa mojego taty pracuje 26lat w drogówce a wczesniej byl w wojsku saperem więc prosze abyscie mi nie zwracali uwagi na ortografie po naprawde cierzko mi jest jej sie na uczyć zasady znam a robie błędy i co to jest ten zakontek antyortograficznego. i naprawde prosze że byscie nie zwracali mi na to uwagi (a tak na marginesie muj tata duzo moze zrobic z niekturymi z forum)wiec prosze że byście nie zwracali mi uwagi nie żebym was straszył tatą ale lubie chodzic z wykrywka i chociarz mam 14lat chciałbym być traktowany na równo z wami i jeszcze raz prosze aby mi nie zwracań uwage na błędy na prawde cięrzko mi jest pisać a nie mam czasu siegac zakarzdym razem do słownika Jak w przyszłosci zrobisz prawo jazdy to załatw sobie zaswiadczenie ze jestes daltonistą to nie będziesz musiał ZA KAŻDYM RAZEM stawac na światłach."-jaca2003 kolega napisał piekna przemowe -butchcassiddy , ma racje ale czy nie kaleczy jezyka kolega z forum jaca2003 ktuy nasmiewa sie z mojej wady to nie kaleczy języka, tylko moja ortografia co to swiatczy o kulturz narodu czy musimy sobie dopiekac nie powinnismy byń kolegami z forum mamy być wrogami ....
prosze, karzdy ma jakies wady ja terz mam czy mozecie to uszanować kiedy znalazłemto forum to myślałem że karzdy sobie karzdemu pomaga ale widocznie tak nie jest
-pozdrawia alfred93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie