Skocz do zawartości

Mój pierwszy raz! (Mała łuska)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich poszukiwaczy! Wreszcie sobie odżałowałem i kupiłem ACE 150 i poszedłem w las koło Angowic gdzie doszło do pierwszych starć (I.IX.1939) z niemcami przed słynną szarżą pod Krojantami! Latałem tam chyba ze 4 godziny i znalazłem starą kosę (może Kosynierów :) ), zakrętkę od słoika parę ślepaków od KBKAK i ta łuske, którą prezentuje na zdjęciu ( wydaje mi się, że od TT/ dł. jakieś 3 cm)! Wkażdym bądź razie teren albo tak wyczyszczony albo w złym miejscu szukałem! Ale nie przejmuję się - pierwsze koty za płoty :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henningsdorf,tych łuseczek 7,62x25 wz.30 będziesz znajdował na kilogramy w miejscach walk 1944-1945r.Nie przejmój się początkiem poszukiwań,trening i wiedza /zbieraj wiadomości zanim ruszysz w teren/ czyni mistrzem.POWODZENIA!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henningsdorf,tych łuseczek 7,62x25 wz.30 będziesz znajdował na kilogramy w miejscach walk 1944-1945r.Nie przejmój się początkiem poszukiwań,trening i wiedza /zbieraj wiadomości zanim ruszysz w teren/ czyni mistrzem.POWODZENIA!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Ace 150 i też kopię takie łuski. Niestety nie da się ich zdyskryminować;) Z tym, że ja chodzę na jewelery. Zbieraj łuski. Mosiądz jest teraz w cenie, za kilogram płacą ok 10 pln. Kopię od stycznia i do tej pory bez rewelacji. Głównie łuski i kulki szrapnelowe, no i kilka monetek i guzików. Czasem to aż i się płakać chce jak wracam z wykopków. Powodzenia Ci życzę, obyś miał większy fart niż ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Ace 150 i też kopię takie łuski. Niestety nie da się ich zdyskryminować;) Z tym, że ja chodzę na jewelery. Zbieraj łuski. Mosiądz jest teraz w cenie, za kilogram płacą ok 10 pln. Kopię od stycznia i do tej pory bez rewelacji. Głównie łuski i kulki szrapnelowe, no i kilka monetek i guzików. Czasem to aż i się płakać chce jak wracam z wykopków. Powodzenia Ci życzę, obyś miał większy fart niż ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie