Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

vonadamski

Call of Duty

Recommended Posts

Panowie. Mam problem. Z wiadomych względów nie posiadam oryginalnej wersji CoD 2. Nie mogę założyć serwera, ani nie mogę się do nikogo wbić. Co mam robić. Ratujcie!!!

@kolekcjoner1111 jeżeli już musisz kraść to zrób to jakoś dyskretniej, nie zamieszczaj prośby o kody do nielegalnej wersji.

w stalingradzie w codzie tam gdzie z gory strzelaja to nie niemcy to blad gry bo raz zobaczylem to byli ci co na noszach w dokach w takich bialych swetrach byli i ten mg 42 moze w kazda strone swiata strzelac i nawet w sama gora

Mam taki problem mianowicie na jakich portach śmiga COD na pc bo nie mogę się dogadać z adminem i coś mi blokuje multiplayera.
Pozdro

Witam
Panowie nie jestem szpeniem od kompa i proszę tutaj o pomoc.
Nie mogę pograć w multiplayera bo po chwili od wejścia na serwer jakieś 2min dostaję kick'a i pojawia się taki komunikat o co tu chodzi. Jak sobie z tym poradzić.
POzdro i dzięki
Igor02

Witam,do igor02,mysle ze masz problem z antywirusem(blokuje serwer)badz niemasz odpowiedniej zkonfigurowanej proxy,i tez moze byc tak ze masz kopie gry.Pozdro, a co do gry to wypasik

Siemka

Dzięki Msr.X za info. Gra jak najbardziej ORYGINALNA ale problemem był PunkBuster musiałem go zaktualizować teraz jest spoko jeszcze raz THX.
POzdro

• Create New...

Important Information