Skocz do zawartości

Wykopki na warszawskim Targówku ?


remius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!W piątek 01.06.07 kuzyn powiadomił mnie ,że na terenie Procter&Gamble na Targówku Fabrycznym,zauważył panów w odblaskowych ubrankach z napisem saper",przeczeszujących piszczałkani powierzchnię terenu.Po otrzymaniu sygnału grzebali saperkami w ziemi,ale chyba nic ciekawego nie znależli.Następnie zaznaczyli pasy terenu(dokładnych wymiarów nie znam,w przyblizeniu kilka na 10-15 m.).Ponowne poszukiwania odbyły się dziś(04.06.07).W związku z tym,czy ktoś może zaspokoić moją ciekawość, w jakim celu prowadzone są te poszukiwania? Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie był to Patrol Saperski, to najpewniej byli to pracownicy jednej z kilku firm zajmujących się profesjonalnym sprawdzaniem terenu na okoliczność obecności niewybuchów. Możliwe, żw mają zamiar tam coś budować i wolą sprawdzić teren zanim coś uszkodzi koparkę.
Pzdr. Andy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się,widziałem tam dziś panów w odblaskach z piszczałkami,ale to byli cywile.Kręcili sie w pobliżu takiej wielkiej kupy ziemi blisko ogrodzenia.Już wcześniej zastanawiałem się co może być pod nią,jakiś bunkier na chemikalia ? Pracuję niedaleko i kilkakrotnie w ciągu dnia przejeżdżam tamtędy,to zwrócę uwagę co tam sie kroi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie