Skocz do zawartości

BITWA WYRSKA 2007 (1 września 2007 r.)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam
W imieniu GRH 5 pułku piechoty Legionów pragnę podziękować Organizatorom za zaproszenie i gościnne przyjęcie. Po raz kolejny miła atmosfera rekompensowała „morderczą wielogodzinną podróż”. W szczególności pragniemy podziękować Piotrowi za organizację i rzeczowe podejście do tematu, obsadzie schronu ziemnego Arkowi, Tomkowi i Ernestowi za przyjęcie pod swoje skrzydła. Przesyłamy podziękowania naszemu kapralowi z 33 pp. – Jackowi, kolegom z SRH Wrzesień 39" , GRH „Grupa Operacyjna Śląsk” oraz koledze z SRH „Cytadela” którzy w wydatny sposób wsparli „siłę uderzenia” 2 drużyny, kolegom z GRH Festung Breslau za wytrwałość w trakcie naszych popisów wokalnych w namiocie przed próbą i wszystkim pozostałym nie wymienionym uczestnikom.
Pragnę korzystając z okazji osobiście podziękować za możliwość objęcia warty przy replice sztandaru 73 pp. Do zobaczenia za rok.

Leg. Radosław Tumiel
GRH 5 pp. Legionów „Zuchowatych”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co pcha ludzi do podkładania muzyki Rammsteina pod takie filmy - gdyby nie ona, film byłby extra...

Jeśli autor filmu czyta, mała propozycja - dużo lepsze do takich rzeczy są ścieżki dźwiękowe z filmów (nawet niekoniecznie batalistycznych)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co pcha? Łatwo się domyślić, pewnie sentyment do muzyki Rammsteina.

Muzyka z filmów, zwłaszcza ze scen batalistycznych, ma swoje wady. Kiedy przy takiej muzyce człowiekowi podskakuje puls na przykład na wspomnienie ataku konnicy Maximusa, a na ekranie widać trzesący się, niezmontowany obraz z jednego ujęcia, bez żadnej dynamiki, to efekt jest niezbyt fascynujący. A przecież nie dlatego, że sam film jest słaby - po prostu wsparty muzyką z wielkiej produkcji filmowej taki choćbny z największym jajem zrobiony amatorski filmik musi się mierzyć z inną ligą, a po co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary grat ze mnie, niereformowalny i nie ten guzik wcisnąłem...

Chciałem rzec, że dobór utworu jest dobry (no, może Zerstören byłoby bardziej na miejscu, ale to już czepialstwo), brakuje tylko odpowiedniego pocięcia" filmu - jakby czołg wjeżdżał w kadr przy słowach Hier kommt die Sonne", byłoby wręcz mistrzowsko... ale i tak bardzo fajne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie