Skocz do zawartości

Czy to moze byc prawda!!!!


Gość Jeestsuper (nielog)

Rekomendowane odpowiedzi

Opaska srodmiejskiego plutonu 161 (po prawej stronie wyblakle czerwone litery WSK- Wojskowa Sluzba Kobiet) Po konkretnej osobie, mam do niej legitymacje.Sam napis WP, orzelek i numer, niestety podretuszowane po wojnie przez rozkosznego mlodego czlonka rodziny wlascicielki:( Ciekawostka jest doszyty fragment materialu, wychodzi na to, ze byla za krotka,bo przymierzajac, bez tego kawalka nie obejmowala nawet kobiecego chyba bicepsa w ubraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistolet maszynowy UD (United Defense)znaleziony pod koniec lat 80 na poddaszu jednej z wypalonych srodmiejskich kamiennic, pod sterta spalonych desek.Prawdopodobnie po chlopakach z Batalionu Chrobry II.Nadpalona, czego nie widac na zdjeciu (z drugiej strony) kolba.Rzadki u nas fant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm

wspaniałe!!!

DTH moze nowe zdjęcia umiescisz w jakimś nowym temacie, zeby to sie rzucało w oczy, bo to juz jest podpięte o wygasły temat...
a byłoby miło żeby jak najwięcej osób zainteresowanych mogło cieszyć oko tymi fotkami :)

pozdawiam!
Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylę czoła....
Mogą być w tym wątku, chyba że Bocian zrobi potem galerię.

Coś więcej o tym PM, jak on trafił do Polski? Jakieś dane na jego temat? Jak on się nazywał? W spisie zrzutowych jest pm Marlin" nie wiem jak on wygląda? Czy to może to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,to nasza wspolna historia, z ktorej wszyscy powinnismy byc dumni.Dajcie mi jeszcze kilka dni, jak wygrzebie wszystko i porobie fotki, to bedziecie chyba jeszcze bardziej ukontetowani:)Teraz jestem zabity" i nie mam w ogole czasu.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie