Skocz do zawartości

CKM wz. 30 - przybory.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 months later...
  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Niestety w cyfrowym archiwum CBW nie ma jeszcze tej instrukcji. Jeżeli ktoś ma do niej dostęp to bardzo bym prosił lew88@o2.pl Fotki taśmy też chętnie bym zobaczył ( najlepiej żeby były razem z miarką żeby można było podstawowe wymiary odtworzyć szerokość taśmy , szerokość szwów i długość taśmy). Szukam też wszelkich informacji dotyczących biedki ckm wz 33w szczególności warunków technicznych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka kąsków biedki ckm wz. 33 pojawi się na myvimu w kolekcji projekt biedka
ale gotowców niema - dokumentacja szczątkowa
wiele trzeba odtworzyć
----
odnośnie określenia typu biedki - zalecałbym wcześniej analizę fotografii http://myvimu.com/exhibit/43211717-biedka-typ-rozwiazanie-zagadki-typu?ref=1023
głównej i kolejnych
te drugie - nie były resorowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję już przejrzałem po twoich wcześniejszych radach będę zaglądał. Na razie rozpoczął się etap renowacji kół i poszukiwania resorów do podwozia. Słyszałem,że nadają się po przeróbce resory od syreny. Nie wiem tylko ile powinny mieć piór, jaką długości i jakie ugięcie dlatego poszukuję dokumentacji, jest wiele pytań a nie mamy dostępu do oryginału ani nawet repliki aktualnie, wiec zbieram wszystkie informacje jakie mogę na razie uzyskać. Wszelka pomoc mile widziana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Na pierwszym zdjęciu w prawym dolnym rogu, a na drugim w lewym dolnym jest zamek do Maxima, ze o kluczu niczym do roweru, którym przy ckm wz 30 można by najwyżej popukać w chłodnicę i zapytać: halo, jest tam kto? - nie wspomnę. Jedyne co pasuje do przybornika 30-ki z tego zestawu, to właśnie wycior kątowy, oliwiarka i celownik plot. Nawet skrzynka jest inna.
Również pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Mietku, przy RKM używano w ogóle chyba dwóch olejarek, jednej podręcznej i jednej większej..
Tę, która przypominała sztyft", o ile pamiętam można nawet było przenosić w łożu, we frezie chwytu przedniego.. (tutaj źródłem nie zabiję, ale wymiar chyba pasuje).

Ta prezentowana tutaj, to oliwiarka uniwersalna dla broni zespołowej (RKM, LKM, CKM, karabiny specjalne itp.)

pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie