Skocz do zawartości

Rybnik i okolice


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 249
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie a ja proponuje by koledzy z Rybnika (nie tylko a zainteresowani kontaktem) chetni do jakiejkolwiek minimalnej wspolpracy pododawali sie do kontaktow odkrywcy- jesli jeszcze nie sa. Bedzie latwiej informowac, wspolpracowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote badałem schron dowodzenia w Zabrzu, a w lesie jadąc rowerem z kamienia do ul wiosny ludów w tym roku odkryłem bardzo głbokie okopy, nawet sie zastanawiałem czy to nie po ruskich bo oni w tych lasach kiedys stacjonowali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
Woytas20 jak na poczatek to ja mysle ze niezle zesmy poszaleli ;]napewno od razu nie znajdziemy karabinów, magazynkow, super monet itp.
woytas a co do twojej wypowiedzi to powiem Ci ze nie chodzi o to zeby zawsze cos cennego znalezc ale tez o oderwanie sie od roboty, życia codziennego, troche sie rozerwac po całym durnym tygodniu w zapierdolu ;]
aw68 moze sie tam kiedys wybierzemy na te pruskie okopy?do tego miesca mam pare km takze w kazdel chwili moge tam dojechac.
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak sie wątek z Rybnikiem w tle rozwinal!
az jestem zaskoczony, ze jest tyle osób z okolicy chetnych do współpracy. Bo na innych forach, nie bede nazw wymienial, to ciezko sie zgadac z kims bardziej doswiadczonym", a pojechac na wykopki to juz cud!
ale to jest tylko moje zdanie.
mam nadzieje ze ten temat bedzie sie jeszcze rozwijał a i integracja pójdzie w dobrym kierunku ;]
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie