Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

to17071990

Atak niemiecki na Staszów

Recommended Posts

Ja ci tylko dobrze radze, Jeśli nie wiesz to ci powiem ,że w świetle naszego pieknego prawa sprawna spłonka czyni łuske amunicją. Przymyśl

Bylem w tamtych rejonach (okolice kurozwęk) bo mam tam rodzine. Chodzilem po tamtejszych lasach i sie rozczarowalem. na trzy dni chodzenia po okopach jedynie luska o flaka 37, kilka lusek od mosina i mausera, zaciemniacz na reflektor do czołgu, ruski karnister i lotki z mozdzierzy. Albo przekopane albo chodzilem w zlych miejscach

Bylem w tamtych rejonach (okolice kurozwęk) bo mam tam rodzine. Chodzilem po tamtejszych lasach i sie rozczarowalem. na trzy dni chodzenia po okopach jedynie luska o flaka 37, kilka lusek od mosina i mausera, zaciemniacz na reflektor do czołgu, ruski karnister i lotki z mozdzierzy. Albo przekopane albo chodzilem w zlych miejscach

Witam!
Także jestem ze staszowa i chętnie się skontaktuje z innymi historykami z mojego rejonu... jak blisko to nie zaszkodzi;) gg:6662952 ... podejrzewam żę wszyscy tu mają internet:)

Pozdrawiam Jacek

Tutaj wrzuciłem zdjęcia fragmentów tygrysa królewskiego z pod Staszowa jakby kogoś interesowało: http://www.odkrywca.pl/ile-tygrysow-przetrwalo-do-dzis-,699245.html

• Create New...

Important Information