Skocz do zawartości

ekranizacja �apomnianego żołnierza" :D


Klaus BOLS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 472
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Pierwsza fotka to powielonych paru gości ... ;) Ale klawo wyszło ... tyle że się powtarzają ... trza było walnąć im jeszcze odbicie lustrzane" w poziomie to się nie będzie tak rzucać w oczy :)

W czym zrobiliście ten efekt ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No juz dosyć dawno nie ukazały się żadne nowinki. I żeby forum nie zostało zapomniane postanowiłem jako technik zdjęć w filmie, że tak pozwolę siebie nazwać :P... postanowiłem umieścić nowego posta, dotyczący dalszych prac nad filmem.

Ekipa nie śpi! Wciąż ciężko pracujemy, reżyser i twórca całokształtu filmu pracuje w podziemiach nad nowym sprzętem, charakteryzacją, strojami itp. A ja ciężko pracuję przy efektach specjalnych w filmie :P

W niedalekich ostanich postach pisaliście na temat rzeki dniepr. Otóż rzucaliście swoje sugestie, że owa rzeka, a raczej ta stojąca woda w kadrach nawet nie przypomina rzeki, więc wziołem to na swoje barki i postanowiłem upiększyć tamtejszy krajobraz :)

http://img212.imageshack.us/img212/908/111lp6.jpg
Obrazek w linku umieszczony wyżej jest w większych gabarytach niż ten w poście ;) - dodane na wszelki wypadek.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie