Skocz do zawartości

czy na allegro nie przesadzają??


VASILI

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno wywalili mi aukcję na niej była lufa od mg42 nie rozwiercona ani zatykana ale była bardzo ordzewiała i juz urzyta!! jakim prawem ją wywalili jakby ludzie mieli trocge pojęcia to by wiedzieli ze lufy od mg42 bo określone liczbie strzałów nadawały się tylko na złom!! czasami głupota ludzka nie zna granic! niestety musiałem jąrozwiercić i atkac moze teraz im juz nie odbije jak niedawno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z forum! Pozwole sobie dodać kolejną wypowiedź do wątku dotyczącego aukcji allegro. Niedawno miałem z nimi nieprzyjemną sytuację, ponieważ zablokowali mi konto. Użytkownikiem na allefro jestem od 2003 roku. W wyjaśnieniach napisali mi, że na moich aukcjach itp. ma miejsce podbijanie ofert, co mnie bardzo zdziwiło. Napisałem do nich kilka meili, o wyjaśnienie sytuacji, to otrzymałem meila od operatora, żebym wyjaśnił transakcje z uzytkownikami ze Szprotawy. Byc moze ktoś ze Szprotawy licytował na moich aukcjach a oni wzieli to za podbijanie ofert?! Wytłumaczyłem się jakoś, jednak operator allegro poprosił mnie o przesłanie kserokopii dowodu tożsamości, co stanowiło warunek odblokowania konta. Po 13 dniach od wysłania ksera dokumentu, po moich licznych ponaglaniach odblokowano mi konto. Straciłem pieniądze, ponieważ w trakcie zablokowania konta moje aukcje zostały usunięte, a po odblokowaniu konta nikt mi za to prowizji nie zwrócił.
Oprócz tego nie uzyskałem od nich nawet słowa przepraszam". Co innego, jakbym kogoś oszukał lub faktycznie podbijał aukcje, to mogliby tak postąpić, ale ja stałem się ofiarą być może niedopatrzenia operatora.
Gdybym dzisiaj miał założyć konto na aukcjach on-line z pewnością nie wybrałbym allegro!
Pozdrawiam Krystian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąśnie a mnie ścigają a raczej mam nieprzyjemności zwiazane ze starą lufa od mg42 chcą mnie ZJEść ZA to ze ja wystawiłe taki z niej kawał rdzy a oni się dopieprzyli czasami przesadzają z ostrożnością panowie nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-->VASILI zapomniałes napisać,że na allegrowym cafe Militaria z powodu tej lufy okrzyknięto Cię debilem.Admini wycięli nie tylko Twoją aukcję,ale i posty z cafe M".Jednak dziś znowu wątek wrócił ; nie zdziwię się,jeśli odwiedzą Cię w domu smutni panowie.
Forum Główne Odkrywcy chyba nie nadaje się do wylewania żalów na Allegro,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na allegro nie miałem jeszcze takich problemów,ale myśle że chodziło im oto żebyś dał adnotacje przy wystawionym przedmiocie,ze jest odbojowiona tzn.nie posiada cech wg. ustawy ......itd. bo im zależy na własnym interesie i spokoju przed organami uop mo pp i ieszcze innymi:).dla nich ważne zebyś prowizje płacił i humoru nie tracił" ,a nie tym co sprzedajeż .to ze ludzie sprzedają jumane komórki rtv i inne to ich nie obchodzi bo to nie są art.niebezpieczne
reasumując dla nich liczy sie kassssaaa
pozdrawiam
ps.może załóżmy konkurencje np. aukcje-military
sa takie podobne stronki w normalnych krajach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawianie lufy to co najmniej nieostrożność. Niestety, takie prawo. Ale że Allegro przesadza to zauważyłem np przy aukcji repliki bronka 28. Za pierwszym razem ją usunęli, później wróciła (widocznie sprzedający wyjaśnił)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam do was wielkie pytanie czy za to wystawienie lufy t mogą na mnie nasłać policję?? zresztą widziałem na allegro nie jedną już lufę na allegro też od mg42 i nie widziałem zeby byl nawiercona ani kołkowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co mają nasyłać KGmo obserwują aukcje tak samo jak my wszyscy,a dla podpuch wysyła meile ,czy masz ostre amo itp.
tutaj też zglądają ,nie wspomne ilu chodzi z wykrywką i napewno są tu zalogowani tylko sie nie pucują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami głupota ludzka nie zna granic" - jak dobrze sie podsumowales. Nie rozumiesz Ty (wymoderowano), ze dzieki takim akcjom zwieksza sie zainteresowanie tzw sluzb allegro i jak tak dalej pojdzie to kategoria ron" bedzie wspomnieniem? Mysl dzieciaku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie