Skocz do zawartości

hełmy kolekcje vol.5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

może to wszystko były paradne...a dziś z giełdy takie cosik-polska 50tka żandarmska-po20zeta-facet miał tego całą kupę-jak chcesz tasiu to za miesiąc kupię Ci takiego:)-i zagadka-co to za malowanie jest?Żandarmeria Stoczniowa Samochodowa Sanitarna Specjalna?Zegluga Śródlądowa???kto ma jakiś pomysł bo ja pierwszy raz się ze czyms takim spotykam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom:)pomysł fajny-środek jest bez atrakcji-normalnie zielony ze stemplem WZR71.Z najnowsyzch pomysłów wymyśliłem jeszcze Zandarmeria Saprerzy...fajnie wygląda teraz jak go już z syfu wyczyściłem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś prlu ciąg dalszy-67mka z próbnej serii z lakierem salamandra-rozważano produkcję wersji z tym lakierem ale nie przeszło to z uwagi na kłopotliwość z remontem takiej powłoki lakierniczej w jednostkach potem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ufff...komputer odmawia dzielnie współpracy-coś się zakałapućkałem z obróbką zdjęć ale spróbujmy kilka wstawić:)na początek policyjne czako...poszukuję bardzo orzełka i bączka do niego...kto coś ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie