Skocz do zawartości

Było,nie minęło-dziś tv Polonia


Grzebiuszka

Rekomendowane odpowiedzi

tak mi tez sie nie podoba. ale co zrobic? dobrze ze chociaz to leci. rozumiem ze upamietnianie miejsc kaźni jest istotne dla pamięci narodowej ale przydałoby się w takim programie więcej eksploracji (trafiały się ciekawe tematy np: o kopule panc na polskich bunkrach czy poszukiwaniach sprzetu warszawskiej brygady panc-motorowej). tylko szkoda ze takie krotkie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w przypadku innych odcinków ale ten o Bliźnie to była totalna klapa, przeleciał zagadnienie po łebkach, powtórzył kilka banałów, zrobił sensację tam gdzie jej nie ma i popiegł dalej. A można było zrobić naprawdę ciekawy program.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Pewno chodzi Ci o tankietki z pod Janowa Lubelskiego - nikt za friko nie chce pokazać nawet przybliżonego miejsca spoczynku, ot i cała sprawa . Byłem , widziałem i uwierzyłem - tylko funduszy brak na opłacanie przewodników " . Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam ze jeden program był o zatopieniu zobycznych armat w powstanu listopadowym (albo z czasów napoleońskiech) na lubelszczyznie ale skonczylo sie jak zawsze licze ze z łosiami sprawa wyplynie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinka o TKS-ach bo chyba właśnie onie chodzi nie widziałem jednak kiedyś na forum spotkałem się z informacją, iż tankietki były ukryte w wąwozie i zostały odkrtyte przez nienców po zakończeniu kampani wrześniowej. A propo programu oglądłem odcinek o ukrytych skrzyniach z dokumentacją sztabową brygady pancerno-motorowej płk. Roweckiego, oraz o odryciach cześci od polskich czołgów jednak informacje były szcząkowe, może ktoś wie od czego te pozostałości były.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem trzy odcinki do tej pory: o powstańcach styczniowych- dwa i jeden o rozbitym Karasiu. Trochę trąci Nie do wiary" (zwłaszcza zdanie na koniec: będziemy dalej kontynuować badania itp.) ale podoba mi się z jakim przejęciem gość opowiada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tadek 80 , jak Ci bardzo zależy mogę cię skontaktować , z odpowiednią osobą z Janowa Lubelskiego . A co do programu z Lublina , to zazwyczaj programy są o miejscach już z grubsza zgrzebanych " , więc nie ma co liczyć na spektakularne sukcesy.Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie