Skocz do zawartości

Giwery do składania.


Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie co znalazłem.
Są tam różne pukawki do samodzielnego składania. To jakas żywica, czy cos takiego.
Spróbuje rozszyfrować. A jak temat się spodoba i się rozwinie podeslę więcej fotek.
Aha cena.... ta niemalowana 50 dol., po liftingu już 100 dolców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, również odwiedzałem tę stronę, te pukawki" wykonane są techniką vacu. Modelarze od razu będą wiedzieć o czym mowa. Otóz obie te polówki po złożeniu dadzą jedynie ogólny kształt, w środku takie cudo będzie puste, a więc waga tego nie przekroczy 0,5 - 1 kg, chyba żeby wypełniać wewnątrz np. żywicą czy też innymi materiałami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie cienizna ... to sie nadaje chyba gdzies na 100-ny plan w filmie, widziany z 2 km. w ogóle to nie podobne do prawdziwych, poza tym jak na tak małych zdjęciach widać już takie niedoróbki i odstępstwa od oryginalnych konstrukcji to strach pomyśleć jakie wrazenie robi to na żywo w ręce ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ładne to jest z daleka, ale...

Do vacu trzeba mieć serce i ogromne wręcz umiejętności. Sądzę, że w rękach na prawdę dobrego modelarza da się z tego zrobić coś bardzo fajnego - lepszego niż większość odlewów. Ale cena i ilość włożonych środków zapewne będą większe niż gdyby robić takie cudo od podstaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie