Skocz do zawartości

Śnieżne rekonstrukcje...


ArekBMW

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie pomyślałem,że skoro zima w pełni....i nie ma jak sie przebić przez (miejmy nadzieje,że nie wieczną) zmarźlinę w terenie, to może pobawić sie trochę sniegiem...
Widziałem kiedyś (chyba w Skrzydlatej Polsce) zdjęcie samolotu I16 zrobionego ze śniegu w skali 1:1....Mówie wam naprawde bomba!!! parówa" wyglądała jak prawdziwa....z tym że ze złożonym podwoziem leżała...no i jeszcze można było wpakować sie do kokpitu.. A gdyby tak zwołać pospolite ruszenie i np. Tygrysa 1:1 odstawić....a potem jakie sesje zdjęciowe przy sprzęcie w pełnym umundurowaniu... a co jeszcze ciekawe to można rozpuścić farbki plakatowe w wodzie, wode potem do ręcznego spryskiwacza.....no i mamy profesjonalny sprzęt malujący...także nawet malowanie może być odpowiednie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia tego Iszaka nie moge znaleźć a w necie tylko takie coś znalazłem...ale zawsze. Może ktos pokusi się coś dodać....a może mały konkurs... Ja namawiam chłopaków na jakiś czołg...narazie wszyscy entuzjastyczni...ale zobaczymy jak to w praktyce na mrozie wyjdzie.... jak coś stworzymy ,to napewno wstawię fotki
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie