Skocz do zawartości

tłumaczenie insrukcji ACE


j23pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa inicjatywa. Tylko że w sieci można znaleźć już od dawna instrukcje do ACÓW w polskich wersjach firmy Talcomp (8 stron) i mojej (17 stron).

Przypominam link:

http://www.odkrywca-online.pl/pokaz_watek.php?id=169340

pozdrawiam,

proscan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Proscana i nie tylko
Witam!
Wiem - tę Talcompa mam, ale jest powierzchowna, na Twoją natnąłem sie kiedyś, ale nie miałem hasełka, a nie chciałem jako kolejny tyłka zawracać - zresztą jak się ślęczy nad czymś, to człowiek się przy okazji uczy :o). Myślę również, że warto byłoby gdzieś w necie (może na forum?) zebrać instrukcje (tłumaczenia) do wykrywek. Wg mnie pozwalają one wyrobić sobie wstępną opinię, dają jakąś podstawową wiedzę na temat wykrywacza, a jesli jeszcze są tam dobre foty - to już wypas.
Pozdr.
J23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co do udostępniania polskich wersji w internecie, to moje stanowisko jest takie: ja nie udostępniam i nie wyrażam zgody by ktoś udostępniał to co tłumaczyłem. Powód? Jest to dla mnie źródło przychodu - bardzo skromnego, ale jednak. Wiele rzeczy robię dla wielu ludzi za darmo, ale nie muszę wszystkiego...

Instrukcję do ACE-ów udostępniam, z różnych powodów (możecie traktować to min. jako promocję swoich usług - mam nadzieję, że moderatorzy nie zrozumieją tego opatrznie).

Zabezpieczyłem hasłem, abym miał chociaż minimalną kontrolę co się dzieje. Wszystkich chętnie hasło wysyłam.

Co do innych osób które chcą coś udostępniać, to muszę tylko zwrócić uwagę, że upowszechniać mogą tylko to do czego mają prawo (swoje tłumaczenia, własne rysunki itd).

Muszę przyznać, że firma Talcomp zachowała się bardzo fair. Dysponuje ona bowiem moimi tłumaczeniami do wielu detektorów Garrett (robionymi na zlecenia nieistniejącego już dystrybutora - nie robię z tego problemu, bo zapłata była rynkowa i godziwa) a udostępnia publicznie tylko te instrukcje, które wykonała we własnym zakresie (czyli wspomniane ACE oraz Infinium i GTP).

pzdr.

proscan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie