Skocz do zawartości

Co się stało z tematem PPSZ komunycccp


waldefryk

Rekomendowane odpowiedzi

OOOO Bombel,
za eksterminacje mitów a tym bardziej jedynie słusznych poglądów wybitnych specjalistów kara jest jedna!
Śmierć!
Ja mam dwa wyroki - kule w mózg, oraz rozstrzelanie przez pluton egzekucyjny czarnoprochowców:)Ale to pewnie jescze nic:)))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założony wątek dotyczył powodu dla którego post został usunięty jak to w innych przypadkach także bywało- i tylko tyle........... . a tu wiedzę dyskusja idzie w jakimś dziwnym temacie. Jak widać niektórzy mają swoje orginalne osobiste przemyślenia.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga bo dwa razy nie będę powtarzał.

Wątek o PPSZ został usunięty na wyraźną pisemną prośbę jego założyciela do którego nagle dotarło że może przez to mieć nieprzyjemności. Mówiąc krótko dostał cykora" :)

W sumie wątek mógł zostać zmoderowany ale autor życzył sobie pełnego usunięcia czego nie mogę mu zabronić.

Więc zwolenników teroii spiskowej i znikania się postów" (przeważnie przenoszenia do odpowienich działów przez moderatorów) uprasza się o spokój.

Jak widać nadal aktualne jest przysłowie że Polak najpierw działa potem myśli"

Wystarczyło gdybyście się zapytali zamiast nakręcać spiralkę jak to forum jest do bani i do czego ma służyć.

Ech wiara...


A tak przy okazji pogaduchy są zabronione na Głównym :)

pik78 znowu gdybasz? Tak ciężko zrozumieć że żaden moderator nie będzie siedział na forum 24h i moderował każde pieniactwo". Ale z drugiej strony to są opinie ludzi więc pik78 sam sugerujesz wprowadzenie cenzury.

Na koniec, jeżeli komunacccp zdecyduje się ponownie dodać wątek to fajnie, jeżeli nie to uszanujcie jego decyzję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie