Skocz do zawartości

Nowy dział-DLA SPRZEDAWCÓW SPRZĘTU??


aaaa.gggg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Może to nie jest zły pomysł tak jak napisał Jacek P"w poście Prośba do moderatorów" aby utworzyć nowy dział dla dilerów sprzętu poszukiwawczego?Tak sobie myśle...Pozwoli to w jakimś stopniu uniknąc sporów,kłótni,wycieczek osobistych itp.Ja swoją drogą mam dość tych utarczek słownych ża en sprzęt którym sprzedaje jest lepszy od tego którym Ty handlujesz".Dokładnie Panie Jacku P".Ten dział powinien być dla poszukiwaczy którzy wymieniają między sobą uwagi na temat wykrywek,działania sprzętu itp.
P.S.Nie chciałem nikogo urazić.Jeżeli ktoś poczuł się dotknięty moją uwagą to z góry PRZEPRASZAM.
Serdecznie pozdrawiam
Zwierz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co będzie gdy mało doświadczony użytkownik, tak jak np. kolega JackaP, zacznie rozpowszechniać fałszywe informacje wynikające z niewiedzy, a następny, równie zorientowany to przytwierdzi? Szkoda czasu na takie dochodzenia. Pozdrawiam
Mrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest na tyle rozsądny że podejmuje decyzję o zakupie na podstaweie opinii jedej osoby, to mu nic nei pomoże.

Wystarczy ze ktoś napiszę zupełnie coś przeciwnego i już sprawa załatwiona.

Przykład:

1.
Wykrywacz XYZ jest super. Po prostu wymiata ! Chodzę już z nim kilka dni już mi się ze zwrócił. Zasysa monetki na polu gdzie przechodził cały tabun poszukiwaczy. Polecam każdemu. Rewela !

2.
Wykrywacz XYZ to kicha zupełna. Kompeletnie nic się nim nie da znaleźć, poza tym co i tak widac gołym okiem. Ciągle wyje. Mam kilku kolegów, którzy wcześniej go kupili. Ostrzegali mnie, ale nie posłuchałem i teraz mam.


Po takich dwóch postach sytuacja ulega równowadze.

:-)

proscan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proscan, otoz to!
Podales jako przyklad XLT - wiec na tym samym przykladzie odpowiem - poniewaz jesli ktokolwiek zapyta o XLT, napisze o problemach z tym wykrywaczem, to dostaje pomoc, dokladne wskazowki jak wybrnac z problemu, co wiecej - ma zalozony przez bodajze VanWordena serwis na jego temat. I po problemie.

Jacek miałeś wyluzuwać -- Martin


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Martin 19:00 14-01-2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie