Skocz do zawartości

Marsz śmierci dla GRH


Rekomendowane odpowiedzi

W następna sobotę czyli 21 stycznia - 14 DH imienia 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich z Sochaczewa idziemy prze Pusczzę Kampinowską, aby zaznać smaku potu, krwi i łez piechura. Trasa wieść będzie przez Sieraków, Truskaw, Roztokę.... Zapraszamy...
babulewicze@hot.pl
Marek Babulewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
eeeee panowie lipa:( ja wczoraj poszedłem do baru wypiłem piwo i wróciłem było -27 C , szlaki też okropne po przeciez zima jak co rku zaskoczyła drogowców:) ok a tak serio to gratuluje!!!! zapodajcie jakieś fotki. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toście w piechocie chyba nie służyli Panowie ;/

My bunkrowi bandyci w niedziele wieczorem zrobiliśmy 25 km w minus 22 stopniowym mrozie, pieszo przez las w polskich desantach" i bardziej sie spociliśmy niż zmarzliśmy :D

Ale i tak moje gratulacje dla śmiałków

Pozdrawiam
d007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Z szaconkiem, ale se zaryczę: ...PIECHOTA, TA SZAAARA PIECHOOTA!!
Kawaleria pewnie w sztylpach i tym podobnych ustrojstwach sobie spacerowała i nie dziwne że wymiękła ;-)
Kawalerzyści rzadko dokładnie onucki zwijali. Jak już ktoś powiedział: piechur ma cały rozum w nogach, kawalerzysta - w końskiej... trochę wyżej.
Pozdrawiam i jestem pod wrażeniem (pieszego marszu?). Dajcie chociaż kilka zdjęć. Młode wojsko patrzy, ono się uczy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie